Autoškola U Jeníka, Ing. Jana Havlíková

702 00, Ostrava-Moravská Ostrava
web: http://www.ridicakvostrave.cz

kontaktní údaje

MottoK řidičáku jednodušeji a pohodlně

Popis autoškoly

Vstřícnost a individuální přístup ke každému žáku, Váš učitel je s Vámi i u závěrečných zkoušek, plánování jízd a teoretické výuky dle Vašich možností a potřeb, výukové CD (obsahuje veškeré zákonné úpravy potřebné k získání Řidičského oprávnění a zkušební testy)je zdarma, jízdy vždy začínají v místě kde Vy potřebujete a končí taktéž, kde Vy potřebujete. Těšíme se na Vás.

Vozový park osobní automobil:
  • Toyota AURIS (rok výroby 2009) [benzín] (kvalitní nová výuková vozidla vybavená klimatizací, parkovacími senzory a spoustou pozitivní atmosféry)
  • Toyota Avensis (rok výroby 2005) [nafta] (Kompletní výbava - klimatizace duální atd.)
  • Toyota Yaris (rok výroby 2006) [benzín] (klimatizace, a hlavně pohoda)
Autoškola U Jeníka byla doposud ohodnocena 31krát s průměrným počtem 4.58 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola U Jeníka - navigace