Autoškola U Ptáčků - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly U Ptáčků

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola U Ptáčků < <

dobrý přístup k výuce, přizpůsobení se časově k žákům, Největší podíl v učení se, samozřejmě nese žák, Pan Ptáček je dost tolerantní a naučí. Žádné nadávky ani shazování před ostatními.
vloženo: 23. dubna 2019
vložil: S.,

Vstřícný přístup od vedoucího autoškoly,
klidné jízdy, srozumitelné vysvětlení.
vloženo: 23. dubna 2019
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna

Nedoporučuji lidem, kteří nezvládají ostrou kritiku , schazování a někdy i nadávky.
vloženo: 6. října 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola jako taková byla fajn, ale jeden z učitelů mi týden před zkouškami do očí řekl, že zkoušky neudělám. jezdila jsem pravidelně, vždy se dostavila včas, žádné problémy jsem neměla na teorie chodila na 100%, ale jednání a podpora a ochota mi v této autoškole chyběly.Jeden z učitelů neumí žáky podpořit. Vždy jsem v autě při jízdě jen brečela.... Jiný učitel mě podpořil, ale vedoucí autoškoly mě schazoval i před ostatními. Žádná ochota se přizpůsobit pracujícím...
vloženo: 16. února 2014
vložil: jméno nezveřejněno,

Autoškola byla super!!Všechno bylo rychle zařízené a v pohodě vysvětlené.Autoškolu jsem udělala bez problémů na poprve a líbilo se mi tam!
vloženo: 25. října 2009
vložil: Kateřina Boháčková , emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou U Ptáčků osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola U Ptáčků < <

Autoškola U Ptáčků - navigace