Autoškola Ucimseridit.cz - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ucimseridit.cz

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ucimseridit.cz < <

Autoškola je skvělá. Donutilo mě se to učit na testy a nepodcenit to. A vyplatilo se. Skvělý přístup instruktorů - všechno v klidu vysvětlili, nezlobili se za drobný přestupek a procvičili jsme to znovu. Krásně se vše nabalovalo a bylo to super. Autoškolu vřele doporučuji.
vloženo: 18. dubna 2024

Koukal jsem a autoškola stojí 14 500 a vrácení rp 5000 ... To se mi zdá dost dobře přemrštěný, když to jsou jen 4 hodiny jízdy. A jinde se to pohybuje mezi 2 až 3 tisíci. Sem radšine
vloženo: 6. března 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jsem ráda ze jsem odešla. Vím o lidech, kteří taky radši šli jinam, kde se něco naučili.

vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jsem ráda, že jsem z této autoškoly odešla. Vím o lidech, kteří taky radši šli nakonec jinam, kde se aspoň naučí něco.
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Za necelé dva roky má autoškola ke dni 17.8.2021 úspěšně odzkoušených 177 žadatelů o řidičské oprávnění. Z toho jsou 2 žadatelé nespokojení. Obrázek o fungování autoškoly si tedy udělejte sami.

Konkurenci důrazně žádáme, aby o nás nelhala, nešířila pomluvu a neurážela dobré jméno firmy viz anonymní příspěvky a fiktivní maily níže!
vloženo: 17. srpna 2021
vložil: jméno nezveřejněno,

Souhlasím s uvedenými recenzemi.

- prodlevy mezi jízdami (časté výmluvy, lži, ...);
- zkracování hodin;
- žádné/minimální hodiny teorie, které jsou mimochodem ze zákona povinné;
- žádné výjezdy na dálnici, na světelnou křižovatku (což je také povinné dle učebních osnov);
- nenaučí některé důležité věci v řízení, nevědí co se minule probíhalo;
- odkazují neustále na učebnici, ve které však není veškeré učivo o kterém hovoří (= což svědčí o tom, že samotní instruktoři nemají učebnici prostudovanou); ...

Opravdu se této autoškole raději vyhněte!

vloženo: 5. července 2021

NEDOPORUČUJI! je tu plno místních jiných a-skol, které jsou kvalitní,tady vám páni zprvu namaží med kolem pusy,ale jsou to jen lživé sliby, jsou zprvu milí, ale u zkoušek vás potopí!budou chtít porád doplácet za jízdy navíc.Skoro žádné výjezdy mimo jaroměř, krácení hodin,lži, sliby, pak se jim nedá dovolat.Pokud se chcete naučit řídit a zbytečně neutrácet,nehlašte se sem.Jsou také známy stížnosti od pár slečen-zaplatíš,nebo nic, ke zkouškám nepujdeš.ikdyž se to zprvu nezdá,kamarádka na to hoooodně doplatila!
vloženo: 23. června 2021
vložil: honza,

vloženo: 23. června 2021
vložil: honza,

Zpočátku jsou páni milí, ale jen naoko a sliby-chyby..u zkoušek vás pak potopí. V Jaroměři je plno jiných profi-autoškol na rozdíl od téhle, kde se nenaučíte a budete xxxkrát opakovat zkoušky. Hlavně slečny, mějte se napozoru!
vloženo: 31. května 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

komunikace příšerná, neustálé slibovaní, že se někdo ozve a nic, čekání na jízdy v rámci týdnů, nelze se dovolat, komunikace ze strany autoškoly téměř nulová, na domluvené jízdy nikdo nedorazil, rozhodně nedoporučuji tuto autoškolu
vloženo: 3. května 2021