Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Urban - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Urban

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Urban < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, nejlepší učitel, profesionální ale zároveň přátelský přístup. Na každou jízdu jsem se těšila. Doporučuji i z hlediska peněz. Nikdy se mnou Jirka neztrácel nervy, vždy když jsem něco nechápala, tak mi to vysvětlil. Díky němu jsem udelala úspěšně autoskolu. Jedno velké Diky
vloženo: 9. března 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S panem Jirkou jsem odjezdila celou autoškolu, ještě když pracoval s p. Hanesem a udělala jsem ji hlavně díky němu, vše mi vysvětlil, tak abych to pochopila a snad nikdy se nenaštval a teď už nevěřím, že to i dokáže… ;D Jsem velká trémistka, ale s klidným přístupem Jirky jsem na všechen stres vždycky hned zapomněla. Teď jsem se na něj obrátila, když jsem potřebovala kondiční jízdy a jela jsem hned druhý den a ještě k tomu s jiným, lepším autem. Takže ještě jednou mu moc děkuji. :)
vloženo: 21. května 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Urban osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Urban < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Urban - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje