Autoškola Vacek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vacek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vacek < <

Naprostá spokojenost, pan Vacek je velmi dobrý učitel, a trpělivý.. Díky
vloženo: 19. srpna 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Každý nějak začíná, někomu se daří více někomu méně. Musím říct že p. Vacek semnou měl velkou trpělivost, vždy ho zajímal můj pocit, nebyl problém pokud jsem potřebovala se na čemkoli domluvit, vysvětlit znovu. Určitě doporučuji. (řidičák A2)
vloženo: 21. září 2018
vložil: Monika ,

Pan Vacek je velmi arogantní a nepříjemný člověk. Nikomu nedoporučuji.
vloženo: 7. srpna 2018
vložil: Jan, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu nikomu nedoporučuji. Stačila mi jedna otřesná jízda, a věděla jsem, že takhle se ke mně nikdo chovat nebude. Připadala jsem si jako největší blbka na světě a budižkničemu. To, že mi všechno nejde hned, ještě neznamená, že se to nenaučím.
Pokud hledáte opravdu výbornou autoškolu, mohu doporučit VaV - Vosinková v Brně - perfektní přístup, řízení mě začalo i bavit :-)
vloženo: 10. listopadu 2017
vložil: Lea,

Rozhodně nedoporučuju, pokud nemáte opravdu hodně času, majitel totiž nikam nespěchá a pravidelně má zpoždění půl hodiny i více.
vloženo: 19. září 2014

Pokud máte s autoškolou Vacek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vacek < <

Autoškola Vacek - navigace