Autoškola Vágner - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vágner

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vágner < <

Tuto autoškolu nedoporučuji úplným začátečníkům (zejména ženám)-tak trochu počítají s tím, že po první jízdě už budete všechno umět. Záleží s kým budete jezdit, ale jeden z instruktorů je bohužel dost nervózní a křičí.
Kladně hodnotím teoretické hodiny.
vloženo: 18. října 2019

Byla jsem naprosto nadšená!
vloženo: 11. ledna 2019

Absolvoval jsem kurz sk.C s panem Vágnerem starším. Odjezdil jsme plný počet jízd (možná i něco navíc), vyzkoušel všechny možné situace (úzké klikaté silničky a městské ulice, couvání na přesnost) a dozvěděl se i spoustu tipů z praxe ohledně údržby, provozu.. jezdí se se starším, 8,5m dlouhým náklaďákem MAN F2000 (nebo M2000? nevím přesně) s převodovkou s malou a velkou řadou (R,C,1-4,5-8) a motorovou brzdou na samostatném pedálu. Každý dotaz mi byl trpělivě zodpovězen a případná nejasnost vysvětlena. Mohu bez obav doporučit.
vloženo: 27. října 2016
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

Všem vřele autoškolu doporučuji na zkoušky připraví líp než pražská autoškola :)
Spokojenost Blanka a Aleš jsou prostě super lidi, kteří umí učit.
vloženo: 16. prosince 2015

Velice dobrý přístup k žákům až na to,že se bohužel dohodl čas jízdy třeba na 11-30 a začalo se o několik minut později a to na každé jízdě. Jinak neni co vytkout na testy připraví velmi dobře a člověka to v této škole bude i dost bavit jako mě samotného.
vloženo: 12. října 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celkově tuto autoškolu hodnotím velmi pozitivně. Jezdila jsem s panem Vágnerem starším se kterým byly jízdy nejenom naučné ale i zábavné.
Vím, že jsem nebyla ze začátku připravená, asi to se mnou nebylo mnohdy jednoduché :D ale pan Vágner je profesionál a spolu jsme to zvládli.
I když jsem jízdy udělala až napodruhé, což byla moje vlastní blbost a nervozita, jsem byla spokojená.
vloženo: 10. června 2015
vložil: Blanka,

Nic moc.Hlavně p.Wagner starší.
Cítili jste se dobře připraveni na zkoušky?
Co se Vám na autoškole líbilo a co byste naopak zlepšili?
Doporučili byste autoškolu ostatním?

Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
vloženo: 10. dubna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dobrý den. Všem vřele doporučuji. S žádnou arogancí jsem se nesetkal.
vloženo: 7. března 2012
vložil: Jiří Kolář,

Tuto autoškolu doporučuji instruktoři jsou supr určitě nejsou arogantní ani vulgární jak tu někdo píše.každý má asi jiný názor každopádně snimy nemám nejmenší problém . jsem naprossto spokojena s výukou.. opravdu doporučuji všem :0) příjemné ježdění....
vloženo: 10. února 2012
vložil: teqilka23,

Tuto autoškulu opravdu nedoporučiji. Insruktoři jsou velmi arogantní a především vulgární! Je jim přítěží vám něco vysvětlovat a učit. Profesionalitu zde opravdu nečekejte.
vloženo: 2. listopadu 2011

Pokud máte s autoškolou Vágner osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vágner < <

Autoškola Vágner - navigace