Autoškola Vágner - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vágner

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vágner < <

Dobrý den,

velmi doporučuji, spolehlivá autoškola s kladným přístupem k řízení, lidem a ke své práci. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna tuhle autoškolu, která splňuje všechno, co jsem od autoškoly čekala. A to dobrá komunikace, dobří lidé, kteří mají rádi svou práci, skvělá spolupráce a hlavně kvalitní příprava nejen na závěrečné zkoušky, ale dobré rady jak řídit na celý život. Navíc se zde můžete seznámit s ostatními účastníky kurzu. Spokojenost, doporučuji všem ;)
vloženo: 27. srpna 2019

Autoškolu silně nedoporučuji! Majitel má velký zmatek v organizaci. Kolikrát nemáte samotnou hodinu, ale vozíte spolu v autě několik dalších lidí vzadu, se kterými se průběžně střídáte během své hodiny, přičemž pak vznikají "nedorozumění" při zápisu hodin. Místo 25 najetých hodin s takovou najedete mnohem méně. Domluva s ním katastrofická. Několikrát se mě stalo že jsem na něj čekal na dohodnutém místě i přes půl hodiny! jednou i hodinu! Přičemž mu bylo pravidelně voláno s odpovědí už jen chvíli. Silně nedoporučuji. Nikdy víc už. Běžte raději jinam, uděláte lépe.
vloženo: 8. července 2016

Doporučuji, flexibilní plánování jízd, individuální přístup k účastníkům, pohodová malá rodinná autoškola.
vloženo: 5. ledna 2016
vložil: Petr Horák,

Nespolehlivost
vloženo: 25. května 2012