Autoškola Valentová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Valentová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Valentová < <

Pokud máte někdo, stejně jako jsem měla já, autoškolu jako nesplněný sen, je paní Valentová ten pravý člověk, který vám ho pomůže splnit bez ohledu na věk! Třicet ani šedesát let není problém a dá vám úplně stejnou důvěru a neuvěřitelnou trpělivost, zrovna tak jako mladým žákům. Takže spokojenost je v tomto případě slabé slovo s ohledem na splnění takového životního cíle a snu. :) Dávám 5hvězdiček, když není možno dát víc. Je to profesionálka na svém místě! :)
vloženo: 19. července 2017
vložil: Veronika Malotínová, emailová adresa nezveřejněna

U paní Valentové jsem byl velmi spokojený. Je tolerantní s profesionálním, příjemným přístupem. Za mě mohu jen doporučit
vloženo: 18. května 2017
vložil: Tomáš Kolařík,

U pí.Valentové jsem dělal autoškolu velice rád.Byla velice ochotná,obětavá a vždy mi ve všem vyšla vstříc.Jen díky její přípravě jsem nejen já, ale i velká většina všech účastníků kurzu dokázali uspět a to s pochvalou zkušebního komisaře. Je to jen o tom chtít a věnovat se tomu,zbytek Vás paní Valentová naučí na výbornou. Kdybych dělal řidičák znovu, neváhal bych a domluvil se s paní Valentovou. Jestli mi nevěříte, kontaktujte ji a sami uvidíte ;-)
vloženo: 19. ledna 2011
vložil: František Spěvák, emailová adresa nezveřejněna

Takže jsem moc ráda že jsem dělala autoškolu u pí. Valentové je hodná připraví na zkoušky jak teorii tak praxi když něco nepochopíte a ptáte se jí třeba 30x nevadí jí to.V autě na žáky nekřičí jak to někde bývá.Prostě učitelka na jedničku :-D
vloženo: 28. října 2010
vložil: Nela Zikmundová,

Pokud máte s autoškolou Valentová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Valentová < <

Autoškola Valentová - navigace