Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Ivan Vaníček - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Ivan Vaníček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ivan Vaníček < <


   K autoškole jsem se odhodlávala mnoho let. Začala jsem až když pro mě již bez auta nebylo možné fungovat. Dala jsem na dobré recenze a dobře jsem udělala. Jsem obrovský stresař a řízení jsem se opravdu bála. První 2 jízdy jsem absolvovala s úžasnými instruktory, kteří mě dokázali uklidnit a dodat odvahu, že to opravdu dokážu. Z jízd jsem měla stres, ale za to instruktoři nemohli. Zvládli se mnou v klidu i situace, kdy jsem opravdu dělala blbosti z nejistoty a stresu. Ke konci kurzu jsem si ale už dokázala představit, že se řídit naučím. Zkoušku jsem zvládla na první pokus. Řídím zatím měsíc. Občas mi auto škytne a někdy bojuji s parkováním. Dokážu ale dojet na nákup, odvézt syna do školky a už se před každou jízdou neklepu. Věřím, že jsem dostala ten nejlepší základ. Dobrého řidiče z vás žádná autoškola neudělá, ale dají vám potřebný základ, aby bylo možné se jím časem stát.
vloženo: 1. dubna 2024
vložil: Veronika K.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji jestli váháte mezi autoškoly tak tato je právě pro vas
vloženo: 17. února 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ano a jiz jsem doporucil
vloženo: 29. května 2015
vložil: ota kloc,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ve svých 40 letech jsem se rozhodla udělat si řidčské oprávnění na os.automobil.Po dlouhém váhání a vybírání jsem se rozhodla pro autoškolu p.Vaníčka.Dnes můžu říci,že jsem si lépe nemohla vybrat.Opravdu jsem byla nad míru spokojená.Užasní instruktoři....obdivujije za ten jejich klidný a velice příjemný přístup k nám žákům a to si myslím,že to s námi neměli někdy lehké.K mému hodnocení se připojuje i muj syn,který také tu to autoškolu absolvoval.Ještě jednou děkujeme p.Vaníček,p.Malík a p.Novák.A přejeme Vám do budoucna spoustu hodných žáků.Procházková(Hovorková) a Rajdl
vloženo: 26. září 2011
vložil: Procházková,Rajdl,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole sem se cítil jako doma.Žádná tréma a na moje otázky mi nejen odpověděli,ale dokonce mi to i tak perfektně vysvětlili,že si jejich výklad pamatuji do dnes.Já osobně jsem z Prahy a konkurence je tady veliká,ale na doporučení sem zvolil tuto autoškolu až z Kolína a nelituji toho a až si budu rozšiřovat skupinu tak určitě půjdu do této školy znova i když je to pár kilometrů.A cena se také dost liší.Takže můžu doporučit i z tohoto důvodu.
vloženo: 29. prosince 2010
vložil: Miroslav Mojžiš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem absolvoval před třemi měsíci a mohu jí jen doporučit. Lepšího pana učitele než pana Vaníčka neznám a s automobily jsem byl velice spokojený. Na jízdy jsem se těšil a byla i sranda...:-)

vloženo: 17. května 2010
vložil: Vladislav Marek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem spokojená :))
vloženo: 2. listopadu 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravim, už je to 3 mesice co jsme si delala autoskolu prave u Ivana Vanicka a byla jsem naprosto spokojena, kdy koliv jsem potrebovala jizdy, pprizpusobil se a hrozne prijemni oba instruktori.. :) Obcas jsme zajeli na kafe a pokecali.. Vrele doporucuju, obe auta jsou v klidu i kdyz ja jsme radeji jezdila s mensim Fiatem :) Jak rikam, vrele doporucuju i diky cene :)
vloženo: 6. září 2009
vložil: Iva B., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem naprosto spokojena a přitom jsem o autech nevědela prakticky nic.
Určitě doporučuji a to pro perfektní osobní přístup a klid obou lektorů.Jak nový ford tak i fiat jsou v bezvadném stavu a nádherně ovladatelné.
Určitě budou spokojeni jak kluci se svezením v pěkném autě tak i holky v menším fiatu.
děkuji a doporučuji Katka.

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 23. srpna 2009
vložil: Katka H., emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Ivan Vaníček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ivan Vaníček < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Ivan Vaníček - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje