Autoškola Radomil Vašík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Radomil Vašík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Radomil Vašík < <

Řidičák u pana Vašíka jsem získala hlavně díky jeho důslednosti a ochotě žáka naučit. Je to člověk, který se nechová jako učitel, ale stejně dokáže ze svého žáka udělat řidiče víceméně bez problémů. A nejenom z praktického hlediska, ale také z toho teoretického. Myslím, že je to jedna z mála autoškol, kde člověk věnuje přípravě ke zkouškám opravdu pouhé minimum svého času a stejně uspěje.
vloženo: 25. července 2012

Po absolvování výcviku a zdárné zkoušce mohu autoškolu pana Vašíka vřele doporučit. Individuální přístup, výuka a jízdy v dohodnutých časech, noční jízda a jízda do Olomouce, což v ostatních autoškolách nebývá pravidlem.
vloženo: 28. listopadu 2011

Líbil se mi osobní přístup pana Vašíka a také to, že jsem byla skvěle připravená na zkoušky.
Mohu jen doporučit :)
vloženo: 3. března 2011

Pan Vašík má k žákům podle mého názoru celkem osobní přístup. Dává skvělé rady a jízda s ním je celkem příjemná. Je to flegmatik a na žáky zbytečně nehuláká, ale je zároveň přísný a důsledný. Spolu s ním jsem si také zkusila dálnici i jízdu v jiném větším městě (Olomouc), jezdila jsem i večer a pan Vašík mě naučil i základní vyhýbací manévr.
Zkoušky jsem udělala bez problémů, na test jsem měla zapůjčenou i knihu, takže jsem si ji nemusela kupovat. Cítila jsem se skvěle připravena a už týden po zkouškách jsem mohla sednout do auta a vyjet na vlastní pěst.
Pan Vašík také klade značný důraz na technickou stránku auta, což mi přijde velmi poučné. Svým studentům vychází maximálně vstříc, mohla jsem se s ním bez problémů domlouvat mobilem a téměř všechny výuky jsem si mohla časově určit tak, aby mi vyhovovaly. Hodiny během víkendu bývaly samozřejmostí.

Doporučuji všem, už k němu posílám svého přítele.
vloženo: 25. srpna 2010
vložil: Tereza Hřebíčková, emailová adresa nezveřejněna

Doporučila bych autoškolu všem, protože pan Vašík je přísný, ale velmi zodpovědný k přípravě, velmi jsem ocenila jeho jízdy večer v čase kdy nefungují semafory a zážitek při jízdě s tramvají a na dálnici. V některých jiných autoškolách se žáci k této zkušenosti vůbec nedostanou.
Dnes jsem udělala všechny tři zkoušky napoprvé a myslím, že jsem k nim byla dobře připravena.
vloženo: 11. května 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Radomil Vašík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Radomil Vašík < <

Autoškola Radomil Vašík - navigace