Autoškola Vávra - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vávra

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vávra < <

Pan Vávra je opravdu fajn chlap a to,že je to tvrdší výcvik je jen plus pro další vaše jízdy,,, budete opravdu připraveni,,jen to nevzdávat
vloženo: 19. dubna 2015
vložil: Dagmar,

Autoškolu jsem ukončila v říjnu 2014,jsem ráda že jsem si vybrala p.Vávru, opravdu umí naučit,dbá na to, aby jste jezdili opravdu tak jak v běžném životě,tzn. -kde je 50 jedete 50 a né 30-cítkou jen proto,že jste v autoškole. Při závěrečných umí podržet,zbytečně nestresuje, a taky jsme se na hodinách teorie někdy dost pobavili. Za mě určitě DOPORUČUJI tuto autoškolu.
vloženo: 14. ledna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Vavra je fakt borec, sice je nekdy trosku prisnejsi, ale cloveka to potlaci nedelat chyby, hlavne se hrozne pobavi. Da se s nim dokonce pobavit o nejakych slevach pres rodinu ci zname. Urcite doporucuju, zkousky jsem zvladl bez problemu. Podrzel nas skvele.
vloženo: 26. srpna 2011

autoškolu určitě doporučuji... sice pan Vávra dost nadával takže sem kolikrát měla sto chutí auto nechat uprostřed cesty a utéct , ale na druhou stranu jsem ráda že jsem nešla k nějaké měkké paní učitelce, aspoń jsem si dávala pořádně bacha abych ty chyby nedělala :-) takže tak a teorie uplně v pohodě.
vloženo: 8. července 2011
vložil: žaneta, emailová adresa nezveřejněna

- Skvělí učitelé
- Celkem kvalitní vozový park (hodnotím především motorku, na které jsem jezdil, dělal jsem totiž kurz pro řidičské oprávnění A1)
- Dostačující zázemí

vloženo: 2. června 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Vávra je skvělý učitel, nebude s vámi zacházet v rukavičkách,ale na zkoušky vás perfektně připraví,vřele doporučuji.Čech
vloženo: 25. dubna 2011
vložil: Mário Čech, emailová adresa nezveřejněna

Všem vřele doporučuji. Pan Vávra Vás opravdu hodně naučí a skvěle připraví na závěrečné testy.
vloženo: 20. května 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Pana Vávru můžu s čistým svědomím doporučit. Je to strašně fajn chlap a hlavně férový. Je fakt že se s ničím nepárá ale zase hodně naučí. Teorii prokládá různýma historkama takže si člověkvšechno líp zapamatuje. Na zkouškách jsem nebyla vůbec nervózní protože jsem si přidadala díky němu připravená a navím celou dobu nás všechny podporoval.... A to mám sčím srovnávat řidičák na auto jsem dělala u jiné Hodonínské autoškoly a je to opravdu nebe a dudy.... jakmile dosáhnu věku že si budu moct rozšířit řidičák o další skupinu tak 100% jedině u pana Vávry.
vloženo: 17. prosince 2009
vložil: Radka Směřičková,

Good
vloženo: 6. srpna 2009