Autoškola VD - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly VD

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola VD < <

Všechno bylo v pohodě, instruktoři byly super a na zkoušky jsme byl připraven a určitě bych autoškolu doporučil.
vloženo: 18. října 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nejlepší autoškola vůbec. Mohu pouze doporučit.
vloženo: 13. října 2013
vložil: Oldřich Tuška,

Tuhle autoškolu můžu doporučit.Jízdy a domluva s Panem Daříčkem, všechno super.
vloženo: 13. října 2013
vložil: Martin Horvát, emailová adresa nezveřejněna

Pro všechny zájemce o autoškolu - zvolte si autoškolu p.Daříčka.Je to super.Dělal jsem sdružený výcvik na motorku a osobní auto.Pan Daříček mi vyšel ve všem co jsem potřeboval.A jeho syn taky super.Starší jezil se mnou motorku a syn auto.Jezdili jsme dopoledne,v sobotu ale i dle potřeby i v neděli.Nic není pro učitele problém.Vše mi vysvětlili,prakticky ukázali a couvat umím jedna báseň.Žádný problém.Kamarádi ze třídy dělají zkoušky podruhé,potřetí a já udělal napoprvé na obě vozidla.Pane Daříček chci poděkovat za výuku a pěkný dárek.Přeji ještě mnoho úspěšných absolventů.
vloženo: 9. října 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

Všem zájemcům o výuku v autoškole vřele doporučujeme.Jsme kolektiv průmyslové školy a jezdily jsme 4 žákyně z jedné třídy.Oba učitelé jsou výborní,trpěliví a vše nás naučili.Žádná z nás nikdy neřídila auto a všechny jsme udělali zkoušky napoprvé. Super moc děkujeme p.Daříčkovi a jeho synovi.
vloženo: 4. října 2013
vložil: Katka a další,

Pokud bude možné, nechoďte do této autoškoly.
vloženo: 23. července 2013

Nejlepší autoškola, byla jsem absolutně spokojená.. Perfektní přístup. Vše vysvětlí bez problémů. Prostě paráda. Všechno podle toho jak sám člověk chce, vždy si udělají čas, paráda :). Doporučuji !!! N.R.
vloženo: 1. února 2012
vložil: Nikola R.,

vloženo: 22. ledna 2012
vložil: STANÍČKOVÁ ROMANA,