Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Veselý - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Veselý

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Veselý < <


   Po deseti letech jsem se rozhodla oprášit si řidičák, který jsem použila jen párkrát. Dojmy z první autoškoly byly jen stres a hlavně to mít za sebou. U pana Veselého jsem měla zatím dvě jízdy a přijde mi, že mi daly více než X hodin u bývalého učitele. Vždycky jsem byla plná nechuti, když mi někdo řekl ať už se naučím řídit. Teď se za volant těším. A to jen díky neskutečně příjemnému a lidskému přístupu pana Veselého. Vřele doporučuji :)
vloženo: 26. června 2020
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Veselý je 100% pro všechny, kteří nemají rádi stres, Pan učitel je pohodový člověk, kursy jsem si užívala, jízdy na Hondě byly jak ve městě, tak i mimo něj super zážitkem. Lidi a hlavně ženy, mající zájem o řidičák skupiny A, neváhejte a dejte si na čas, léto je za dveřmi. Pane Veselý, Děkuji za super školu.
vloženo: 7. června 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Veselý je 100% pro všechny, kteří nemají rádi stres, Pan učitel je pohodový člověk, kursy jsem si užívala, jízdy na Hondě byly jak ve městě, tak i mimo něj super zážitkem. Lidi a hlavně ženy, mající zájem o řidičák skupiny A, neváhejte a dejte si na čas, léto je za dveřmi. Pane Veselý, Děkuji za super školu.
vloženo: 7. června 2015
vložil: Jana (D), emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V 35 letech jsem se rozhodl začít jezdit na mašině a tak jsem se vrhnul do autoškoly pana Veselého. Cena velmi dobrá, tak šup na to. Sice jsem byl za moto dědka, ale co už.

První 3 jízdy byly obtížné. Mašina silná (předtím jsem řídil 125ccm skůtr), ale přes to jsme se společně s p. Veselým dostali.

Nejvíce oceňuji velmi osobní přístup, flexibilitu a ochotu s plánováním jízd.
U velkých autoškol, kde jsou řidiči jen zaměstnanci, to bývá katastrofa. Pan Veselý je majitel, provozovatel a řidič v jedné osobě, takže je silně motivován dovést žáka úspěšně k cíli. To byl také jeden z důvodů výběru této autoškoly.

Ve vozovém parku autoškoly jsou nové stroje, což jsem si uvědomil až po té, když jsem viděl ty staré rachotiny jiných autoškol při závěrečném testu.

Shrnuto - dobrá volba, díky níž jsem za 4 týdny mohl začít řídit své nové moto :)

P.S. pro autoškolu: Příště už jen lépe hlídat ojetí zadní gumy před závěrečnou zkouškou ;)

vloženo: 8. prosince 2014
vložil: Pavel Lobodinský, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan učitel Veselý absolutně nedokáže odhadnout schopnosti žáka. Reději jej pětkrát pošle ke zkoušce, než by mu dal jízdy a naučil jej pořádně ovládat vozidlo a orientovat se v provozu. Tváří se, že pobral všechnu moudrost. Vřele nedoporučuji!!!
vloženo: 28. března 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den všem čtenářům, zejména pak těm, kteří nechtějí podcenit výběr té správné autoškoly a proto zde hledají reference! :)
Velmi mě mrzí, že se na základě výše uvedené stížnosti nemohu vyjádřit ke konkrétnímu případu. Za anonymem se může skrývat kdokoliv, tedy to nemusí být vůbec nikdo z mých žáků (klidně to může být i pokus o pošpinění konkurenční autoškoly formou nekalosoutěžních praktik). Přesto za takový příspěvek děkuji a chytím se zmíněných témat k vysvětlení své filosofie a přístupu. V závěru každého výcviku vždy zařadím několik hodin v duchu "Zkoušky na nečisto", tedy samostatné jízdy uchazeče o ŘP. Nastavuji uchazeči takto "Zrcadlo", aby sám zjistil, jak na tom s připraveností ke zkoušce je. Závěrem jízdy vyhodnotím chyby drobné a vážné, pro které by zkouška neprošla. Dodávám ještě "Chtějte slyšet již v autoškole, že na zkoušce na nečisto jste prospěli, jinak je úspěch na zkouškách málo pravděpodný". Vycházím z principu svobodné vůle každého jedince, nutit nikoho nechci, ukazuji pouze "cestu jak". Přihlásit se ke zkoušce po absolvování výcviku tedy nezakazuji, ale pětkrát rozhodně nikoho bez nabídky jízd neposílám! K opakované zkoušce zpravidla vyjednám náhradní termín s odstupem dvou týdnů. Během této doby jsem svým žákům k dispozici k "dopilování ovládání vozidla"(pokud je to nutné) a v duchu již zmíněné zkoušky na nečisto. Pokud si neúspěšný uchazeč domluví 1h jízd den před další zkouškou, pak příliš mnoho prostoru pro vychytání chyb již nezbývá. (Chápu, "že je to o penězích", ale ten, kdo si takto naplánuje přípravu na 5 zkoušek po sobě, pak již pozdě může jen brečet nad tím, že peníze vynaložil neefektivně). Opakovaná zkouška-jízda přijde na 700,-Kč a místo pěti takových se dá doladit spousta orientace v provozu i větší sebedůvěra ke zkoušce příští. Přeji tedy všem, kteří si vybírají tu "svoji autoškolu", aby porozuměli těmto principům a zbytečně se takto netrápili. Ti, kteří již během výcviku pochopili, za co všechno budou muset nést za volantem v praxi zodpovědnost a zároveň si vzali k srdci rady a doporučení, pak nemívají problém udělat zkoušku na poprvé. Je jich také dost, buďte dalšími! Držím všem palce a za sebe mohu říci, že udělám vždy maximum, abych vám na cestě k řidičáku pomohl, jen ještě dodám, že je třeba si také uvědomit, který podíl práce na cestě k tomu, abyste se stali dobrým řidičem, LEŽÍ NA VÁS. Bez vašeho přičinění to nedokážu! Svoboda je krásná věc, ale nebojte se přijmout i určitou zodpovědnost za své činy (individuální studium, procvičování křižovatek,... a další doporučené postupy ke zvládnutí problémových mezníků ve výcviku).
Těším se na vás ...
...a zůstávám s úsměvem!
Petr Veselý :)


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola byla skvělý zážitek. A to díky skvělému přístupu a trpělivosti. Zkoušky nebyly problém a jízdy se daly přizpůsobit Vašemu času.
vloženo: 17. listopadu 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Cena kurzu na to v jakém autě jezdíte je výborná, protože škoda octavia 2 (2009) je parádní auto. Můj instruktor mě naučil co jsem musel umět a dobře mě připravil na zkoušky. Můžu autoškolu vřele doporučit:-)
Radek Górak
vloženo: 18. března 2011
vložil: Radek Górak, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Veselý osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Veselý < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Veselý - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje