Autoškola Pavla Vítovcová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pavla Vítovcová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavla Vítovcová < <

Nespolehlivá autoškola. 3x mi špatně vyplnila papíry u zkoušek - na všechny skopiny, co jsem dělal. Arogantní syn
vloženo: 16. března 2019

Rozhodně nedoporučuji. Nespolehlivist.pan Vitovec na taky jenom řve ponizije je a nic nenaučil.u zkoušek absolutně psychicky nepodpoří. Má velice arogantní chovani
vloženo: 26. března 2018
vložil: Dragana mirkivic,

Tuto autoškolu nedoporučuji nikomu,paní Vítovcová nemá ponětí co je slušnost a zodpovědnost.Jedním slovem KATASTROFA
vloženo: 12. srpna 2013

Celkové moje hodnocení zní HRUZA. Paní Vítovcová je nespolehlivá, neochotná, neschopna něco pořádně naučit(nic nevysvetli, jezdite jednou a tou samou cestou). Jízdy jednou za 14 dní, protoze Vitovcova kazdou druhou jizdu rusila a to same bylo i s teoretickymi hodinami. Kdyz jsem mel domluvenou jizdu tak jsem cekal, ale marne, protoze neprijela a ani nemela tu slusnost napsat sms, ze neprijede a kdyz jsem ji volal ja tak ani nezvedala telefon. Kdyby to bylo jednou nereknu, ale porad? Vazne nedoporucuji.
vloženo: 14. července 2011
vložil: Patrik,

Pokud máte s autoškolou Pavla Vítovcová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavla Vítovcová < <

Autoškola Pavla Vítovcová - navigace