Autoškola Kadlec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kadlec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kadlec < <

Omlouvám se za minulou recenzi byla mířéná na jinou autoškolu děkuji za pochopení
vloženo: 28. dubna 2023
vložil: Mlhoš, emailová adresa nezveřejněna

Tato autoškola stojí za maximalně o psí exkrment v sáčku. Neprofesionální přístup, arogance ze strany paní Kadlecové, a pan Kadlec místo toho aby jste jezdily a učili se tak ho vozíte jako pasažéra v taxíku a vozíte ho na sekanou,kafe a vozíte jeho smradlavého psa v kufru a při jízdě místo toho aby se vám věnoval a hlídal vás tak čumí do telefonu a je mu jedno že jedete po městě klidně 65 km/h. A k tomu ještě jezdíte s autem u paní Kadlecové který svítí kontrolka závada motoru a píše Servis. A nakonec ten Vodňanskej komisař Žačka, víc arogantnějšího komisaře jsem neviděl, vyhazuje lidi jak se mu zlíbí i když neudělají nic špatného a Kadlecová místo toho aby se vás zastala tak ho ještě podporuje a mlčí. Tuto autoškolu by měli fakt zrušit a měla by přít na ně nějaká kontrola protože tato autoškola fakt není normální.
vloženo: 28. dubna 2023
vložil: Mlhoš, emailová adresa nezveřejněna

Autoskolu jsem absolvovala v roce 2019 rychlokurzem. Pan instruktor je velmi prijemny a je s nim i sranda. Vse skvele vysvetli a poradi. Uvitala jsem, ze nebyla zadna teoreticka hodina, ovsem nebyl problem prijit na konzultaci. Celkove jsem byla s autoskolou opravdu spokojena a byla jsem rada ze jsem narazila na tak prijemneho a sympatickeho instruktora. Na jizdy jsem se vzdy tesila. Cena mi prijde adekvatni. Rozhodne autoskolu doporuji. Za me super &#128077;&#128076;
vloženo: 27. dubna 2021
vložil: Adela, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola mě opravdu bavila a za dva měsíce byly zkoušky úspěšně a napoprvé složeny.

Teoretické hodiny nejsou, ale dostal jsem na začátku výukové cédéčko, odkaz na internetové studijní materiály a navíc dva dny v týdnu šlo do autoškoly přijít na konzultační hodiny a klidně celé odpoledne řešit, co bylo potřeba. Celkově musím pochválit velmi vstřícný individuální přístup a ochotu přizpůsobit se, kde jen to bylo možné.

Při jízdách žádný stres, pan Kadlec vše pečlivě hlídá a když uděláte nějakou botu, ihned reaguje, všechno v klidu a logicky odůvodní a jede se dál. Navíc je pan instruktor celkem veselá kopa, takže i já super nervák jsem psychicky zvládal hrůzy pražských silnic. Zákonných 28 hodin jízd je celkem natěsno, ale poslední 3-4 už jsem se cítil dost jistě. Nestalo se mi, že by byla nějaká jízda kratší, naopak jsme občas trochu přetáhli. V den zkoušek nás potom od pana Kadlece bylo na Bohdalci tuším 6 a 5 zvládlo vše napoprvé.

Jenom drobná výtka k ceně závěrečné zkoušky - ta nebyla zahrnuta v ceně výcviku (některé autoškoly občas mají), ani explicitně uvedena na webu, doporučuji přeptat se na to při objednání. Stále ale jedna z nejlevnějších autoškol v Praze a poměr cena/výkon dle mého naprosto perfektní. Doporučuju všema dvaceti!
vloženo: 30. listopadu 2014

Pan Kadlec je sice na všechno sám, ale časově krásně zvládá a na jízdy nečekáte dlouho. Úplně v pohodě jsem jezdil 2-3 týdně. Pan Kadlec je velice vstřícný a příjemný lektor s individuálním přístupem, který se snaží vyhovět potřebám žáka. Myslím, že hlavně jeho vstřícnému a chápavému přístupu jsem autoškolu řádně (sice napodruhé) dokončil a to bez nějakých stresů. Navíc mě nechával vybrat si úseky jízd, které se mi zdají zrádné a sám iniciativně vymýšlí různé alternativy, aby Vám ukázal různé záludnosti. Myslím, že mohu s klidem doporučit! Mockrát děkuji!
vloženo: 24. července 2014

Pokud máte s autoškolou Kadlec osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kadlec < <

Autoškola Kadlec - navigace