Autoškola Vlídná autoškola - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vlídná autoškola

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vlídná autoškola < <

Vlídná autoškola pana Žáčka je dle mého názoru zcela výborná. Pan Žáček nejdříve v mnoha lekcích teorie velmi detailně vysvětlí, jak jezdit, na co si dávat pozor, co jak funguje, proč to tak funguje a proč máme jezdit jistým způsobem. Pak následuje trenažér, jízda na parkovišti a vlastní jízdy jsou zahájeny vyjetím z Plzně a projetím několika okolních městeček a vesnic. Po tom, co se naučíme jezdit v místech s minimální dopravou (tj. mimo Plzeň), se začíná jezdit v Plzni. Lekce jízd trvají hodinu a půl, v autě sedí pouze jeden žák a má plnou pozornost pana Žáčka. Tímto způsobem se naučí jezdit podle mě úplně každý (i já :)). Pan Žáček vždy trpělivě vysvětluje, když udělám nějakou chybu. Hned pozná, když se soustředím na něco jiného, než bych měla. Je to výborný učitel. Díky němu jsem udělala závěrečné zkoušky a doufám, že se budu postupně pomalu zlepšovat, až si budu jízdou časem jistější a jistější. Mohu tedy tuto autoškolu jednoznačně doporučit. Nejen, že Vás připraví na závěrečné zkoušky, ale hlavně Vás naučí řízení auta v reálné situaci. Ještě jednou bych ráda panu Žáčkovi poděkovala :)
Iveta Sobotková
vloženo: 16. listopadu 2018
vložil: Iveta Sobotková, emailová adresa nezveřejněna

Bylo to super, skvěle připravil, všechno fajn
vloženo: 25. ledna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Individuální přístup. Profesionalita. Znalosti v oboru i mimo něj.
vloženo: 26. února 2015
vložil: Pavel Jouja,

Profesionalita, ochota, individuální přístup, výborné teoretické hodiny a znalosti-lekce, na které se v ostatních autoškolách již zapomíná !
vloženo: 8. února 2014

Byl jsem nucen složit přezkoušení z praktické i teoreticé způsobilosti a jak jinak než ve škole pana Žáčka. I po letech se krom modernějšího vybavení nic nezměilo,stále stejná ochota i lidský přístup pana Žáčka i jeho učitelů. Opět nemám jinou možnost než všem případným uchazečům tuto autoškolu doporučit.
vloženo: 27. června 2010
vložil: Harry Christoph,

Pan Oldřich Žáček je člověkem na svém místě a způsob, jakým vede svou školu je skutečně profesionální,na vysoké úrovni.Jeho profesionální i lidský přístup k žákům kurzu možno hodnotit jen na výbornou. Každému zájemci o kvalitní výuku mohu tuto školu jen doporučit.
vloženo: 10. května 2010
vložil: Jitka Chvojková-Christophová,

Před lety jsem tuto autoškolu navštěvoval a kurz jsem ukončil s prospěchem - výboný.Každému mohu tuto školu jen doporučit.
vloženo: 10. května 2010
vložil: Harry Christoph,

jednoznačně nejlepší. zažila jsem výuku na vlastní kůži,takže ze zkušenostni vlastní i ostatních( co jsem se doslechla) prostě nejvíc nejlepší :)
vloženo: 2. září 2009