Autoškola Vocílka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vocílka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vocílka < <

Tuto autoškolu určitě doporučuji! Velmi vstřícný přístup jak lektorů, tak jiných zaměstnanců, výuka na vysoké urovni. Podle toho, co jsem slyšela od kamarádů co dělali autoškolu jinde, myslím, že můžu říct že tato autoškola určitě patří mezi ty nejlepší.
vloženo: 16. prosince 2023
vložil: Barbora Macháčová, emailová adresa nezveřejněna

Autoskolu Vocilka hodnotim 5 hvezdickami. Kvalita vyuka v pomeru k cene, odbornost lektoru, ochota prizpusobit se casovym moznostem pri jizdach a vrely a klidny pristup lektoru i pri chybovosti na silnicich me presvedcil, ze rizeni neni zas takova veda a ze s pozitivnim pristupem lidi a ochotou se da leccos zvladnout. Autoskolu vrele doporucuji.
Marie Milickova
vloženo: 20. září 2019
vložil: Marie Milickova, emailová adresa nezveřejněna

Vzhledem k tomu, že jsem absoloval několikrát výcvikový kurz na různé skupiny vozidel v různých autoškolách, mohu zodpovědně prohlásit, že tato autoškola je nejlepší z těch, které znám! A to nejen kvalitou instruktorů a jejich přístupem k žákům, ale i příjemným zázemím, moderní technikou a také rozumnými cenami.
vložil: Tonda Šulc,

Neznám lepší autoškolu. Vzhledem k tomu, že jsem měl možnost absolvovat několikrát výuku v různých autoškolách, mohu zodpovědně tuto autoškolu ohjodnotit jako dosud nejlepší, a to jak přístupem personálu k žákům, tak i kvalitou výuky, zázemím a v neposlední žadě kvalitní technikou. Vřele doporučuji!
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nejlepší autoškola co znám. Nejen rozsahem poskytovaných služeb, ale i kvalitou a přístupem personálu a v neposlední kvalitním zázemím i technikou.
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Vocílka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vocílka < <

Autoškola Vocílka - navigace