Autoškola Vohradský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vohradský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vohradský < <

Od začátku až po závěrečné zkoušky probíhala výuka ve skvělé přátelské atmosféře a instruktoři byli vždy ochotni pomoci. Užíval jsem si každou jízdu a vždy se těšil na další. Musím říct, že jsem opravdu vděčný, že jsem se o autoškole Vohradský dozvěděl a učil se právě u nich, protože mě na závěrečné zkoušky připravili skvělým způsobem a hlavně jsem si celou autoškolu moc užíval. Ti skvělí instruktoři a jejich ochotný způsob výuky mě mile překvapili a jsem moc rád že jsem měl tu možnost jezdit s tak pohodovými a přátelskými instruktory. Rozhodně všem doporučuji.
vloženo: 13. března 2024
vložil: Martin Vlas, emailová adresa nezveřejněna

Rád bych zde ohodnotil příbramskou Autoškolu Vohradský. Po několika doporučeních od svých známých jsem zprvu přihlásil svou dceru k získání řidičského oprávnění sk.B. Již od začátku byla nadšená z přístupu paní a pana Vohradských, od prvního podání přihlášky, přes testy, výuku a samotné jízdy. Díky jejich klidnému a pohodovému přístupu si to opravdu užila a bez zbytečných nervů a obav celou autoškolu bez problému zvládla .Takže když jsem se sám rozhodoval kterou autoškolu si vyberu k získání řidičského oprávnění ,, pro radost”skupiny A, byla volba předem jasná. Sám jsem se přesvědčil o tom, že úroveň této autoškoly je opravdu vysoká. Jejich pohodový přístup, maximální vstřícnost a přizpůsobivost při termínech výuky a obzvláště jízd, jsem velmi ocenil. Stav strojů a jejich neustále obměňování také hovoří o vysoké úrovni nabízených služeb a osobně jsem si jízdy velice užil. Díky radám pana Vohradského jsem získal k řízení motocyklů spoustu nových poznatků a zkušeností. Ostatně při sledování jeho stylu jízdy mi bylo jasné, že má naježděno spousty kilometrů a moc dobře ví o čem mluví.
Takže pokud hledáte spolehlivou a profesionální Autoškolu na vysoké úrovni za přijatelné ceny, rozhodně doporučuji tuto***
Tímto bych ještě jednou rád poděkoval paní a panu Vohradskému za jejich služby a přeji jim mnoho dalších a spokojených zákazníků jako jsem byl já.
P.Novotný
vloženo: 29. července 2023
vložil: Petr Novotný, emailová adresa nezveřejněna

Tak asi prvně bych měl říci že to byl nejšťastnější omyl co se mohl stát &#129315; Původně jsem totiž byl přihlášen k jiné autoškole ale dostavil jsem se k panu Vohradskému za což jsem rád.
V této autoškole vám vyjdou maximálně vstříc se vším co se dá.
Velice přátelský přístup, kompletní informovanost a hlavně zkušenosti z první ruky které nezapomenete. Na každou hodinu jsem se vždy těšil a je škoda že už to mám celé za sebou... Tímto bych chtěl vřele poděkovat autoškole Vohradský. V.Strnad.
vloženo: 16. března 2022
vložil: V.Strnad,

Tuto autoškolu jsem zvolil na základě doporučení a podle recenzí na internetu a musím leda souhlasit s ostatními. Pan Vohradský je absolutně skvělý, zkušený a pohodový učitel, opravdu vás naučí jezdit na motorce a díky tomu jste i v bezpečí. V jiné autoškole jsem nebyl, ale myslím si že lepší učitel nemůže být a jízdy s ním jsem si opravdu užil :-) Paní Vohradská, která učí teorii a vyřizuje přihlášky, je milá a strašně hodná, takže všechno skvěle pochopíte a máte při zkouškách klid. Naprosto doporučuju všem, kteří se chtějí naučit jezdit a i si to užít.
Mockrát děkuju za supr přístup pana Vohradského a už se těším na další rozšíření řidičského průkazu ;)
vloženo: 26. května 2021
vložil: Jakub Hrubý, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Vohradský osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vohradský < <

Autoškola Vohradský - navigace