Autoškola Vostrý, s.r.o., - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vostrý, s.r.o.,

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vostrý, s.r.o., < <

Tuto autoškolu mohu vřele všem doporučit, klidně i těm dříve narozeným jako jsem já.
Teoretická i praktická část byla na jedničku. Instruktoři i ostatní personál jsou velice milí a příjemní lidé, kteří dokáží vždy podpořit vlídným slovem s úsměvem na tváři. Hlavně musím vyzdvihnout mého instruktora pana Čecha za jeho přístup a chování nejen během praktických ale i teoretických částí autoškoly. Byl mi vždy nápomocen s mou problematikou teorie, vše vysvětlil klidně i desetkrát a použil i v praxi během mých jízd. Pro mne to byla velice skvělá zkušenost. Děkuji moc
vloženo: 17. ledna 2023
vložil: Katka Lukavská, emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou jsem byla naprosto spokojená. Krásné zázemí, perfektní domluva jak s paní ředitelkou, tak s panem Večeřem (intruktorem). Příprava na zkoušky více než dostatečná, na kurzy mám pěkné vzpomínky. V porovnání s jinou třebíčskou autoškolou, kterou jsem také absolvovala naprosto super! Pozitivní slova bych směřovala především k panu Večeřovi - maximální podpora u zkoušek, profesionální jednání, bezproblémová domluva. Spokojenost!
vloženo: 2. května 2018

Autoškolu bych spíše nedoporučovala. Měla jsem instruktora, který hodiny vůbec neplánoval, ač jsem se pokaždé jízdě ptala kdy je budu mít. Se slovy že zavolá jsem čekala několik dní i týdnů, nakonec jsem volala sama. Druhý instruktor podle slov tak stál za prd, protože pan Krejčí, který odešel ( ani se nedivím ) byl jediný super instruktor, ještě s panem Jarošem. Takže výběr byl nemožný z důvodů plného obsazení instruktorů. Jinak pan instroktor, kterého jsem měla, nic skoro nenaučil a měl často blbé řeči, nepříjemný, oplzlé poznámky a chování k ostatním holkám z kurzu ;)
vloženo: 9. dubna 2014
vložil: Ela, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Hezký den, toto hodnocení tým našich instruktorů vyhodnotil jako velmi podivné. Naše zkušenost se žáky je spíše opačná ve smyslu přemlouvání žáka na jízdu. Věříme, že tento případ, pokud vůbec byl, pak byl spíše výjimkou.

Těší se na vás všechny tým Autoškoly Vostrý, s.r.o., a to i včetně pana lektora Krejčího :-)

Celková spokojenost jen občas horší domluva s instruktorem. Jinak na zkoušky dobrá příprava.
vloženo: 7. července 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celkem dobré,dobrý přístup,nejhorší jsou ovšem oba zkušební komisaři Městského uřadu v Třebíči,kteří VŽDY polovinu žáků vyhodí za vyložené prkotiny a nechají je i několikrát opakovat!!!
vloženo: 5. listopadu 2010
vložil: Vladimír,

Nejvíc dobrej učitel pan Krejčí
vloženo: 12. října 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kvalita, pohoda, rozumná cena.

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 15. září 2009
vložil: Martin Jelínek,

Pokud máte s autoškolou Vostrý, s.r.o., osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vostrý, s.r.o., < <

Autoškola Vostrý, s.r.o., - navigace