Autoškola Vosyková - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vosyková

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vosyková < <

Paní Vosyková je velmi milá žena, ale nemá uspořádán harmonogram jízd ani denní program. Autoškola probíhá naprosto živelně a bez organizace. Domluvené hodiny se často ruší, není veden žádný záznam o jízdách. Častým jevem je i záskok kolegy místo paní Voskové - a to bez avíza i na závěrečné zkoušky (jiný instruktor a jiný automobil). Ani po roce a půl se nepodařilo složit závěrečnou zkoušku. Po této zkušenosti jsem se rozhodla pro změnu autoškoly - nejlepší rozhodnutí mého života!!! Nově zvolenou autoškolu jsem úspěšně ukončila bez nervů, stresu, s pevně danými hodinami, které byly bez výjimky dodrženy.
vloženo: 30. září 2023
vložil: Marie, emailová adresa nezveřejněna

Paní Vosyková je sice hrozně hodná a milá,nicméně mi neustále rušila jízdy,takže jsem autoškolu dělala asi půl roku. Myslím si, že to žákům neumí moc dobře vysvětlit.
vloženo: 3. dubna 2019

Pokud máte s autoškolou Vosyková osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vosyková < <

Autoškola Vosyková - navigace