Autoškola Vršovice s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vršovice s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vršovice s.r.o. < <

Protože jsem autem dlouho nejezdila, zaplatila jsem si v této autoškole kondiční jízdy s autem s automatickou převodovkou. S milou slečnou na recepci jsme se rychle domluvily, omlouvala se, že mi může nabídnout hodiny až za 14 dnů, což mi vyhovovalo. Rozpis kondičních jízd mi po odsouhlasení poslala e-mailem. Pro výuku mi byl přidělen jako učitel jízdy pan Kořenský. Na první hodině jsem byla velmi roztřesená a nervózní. Vyděšená řidička – postrach silnic! Pan učitel jako dobrý psycholog skvěle odhadl můj duševní stav a rychle mne uklidnil. Při jednání byl vlídný, ale nekompromisní, vysvětlil mi vše potřebné, několikrát mně za mé řidičské pochybení (bohužel oprávněně!) vynadal, ale v opačném případě i pochválil a povzbudil. Při jízdě průběžně opravoval chyby, ale nikdy nebyl ironický, vždy věcný, s upozorněním na dopravní souvislosti. Na konci hodiny můj výkon zhodnotil, doporučil, na co se mám více soustředit a na co si dávat pozor. Z jeho jednání je zřetelné, že se výuce věnuje s velkým nasazením, a že má skutečný zájem a cíl vychovat z žáků dobré řidiče v tom nejlepším smyslu slova. Jestli hledáte skvělého učitele, pana Kořenského Vám vřele doporučuji. Jana Myšáková jana.mysakova@post.cz
vloženo: 12. září 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem si vybrala na doporučení. Moto odnož autoškola Vršovice s.r.o. je Streetillegal. Bohužel za ta léta se hodně změnilo. Jde jim o jediné. Rychlé peníze od vás bez námahy. Neustálé rušení/přesouvání termínů. Jedete jednou a pak 14 dní a více pauza. Systém komunikace - večer už nejezdí, jsou unaveni, nemůžeme, máme zkoušky atd. Nemáte šanci na pokrok. Chce to víc hod za sebou. Během dvou hod (reálně 1,5 hod během kterých se lektor převléká a čas nenahradí. Pak vás veze k benzínce, protože v moto není benzín "abyste se naučili načerpat benzín" ) Po 6ti hod (kolik je to reálně? 3?) jízdy raději řeknou, že jste bez talentu než a nemá to cenu, než aby vám pomohli. Toto tvrdí majitel, který s vámi na moto ani nesedne, ale předem řekne, že jste ztracený případ. Než aby hnuli zadkem. Arogance majitele. Absolutně k vám nepřistupují jako ke KLIENTOVI. Příklad - na stránkách bylo info o možnosti zapůjčení skútra na víkend. Vy máte zájem se učit. Tak se zeptáte, zda můžete (přeci jste si zapůjčení nevymysleli? Proč?)První dotaz "a Vy na tom jako umíte?" a že to na stránkách vůbec nemají (ano během týdne to stáhli) a že pokud "to vrátíte s jedním škrábancem tak zaplatíte celou motorku". Termíny jízd - voláte v poledne dvakrát, nebere, voláte večer v půl osmé nebere, napíšete SMS. Druhý den zavolá a nastoupí na vás, že "večer oni nepracují po celém dni". Naznačují "jak si dovolujete volat"? Tak jak s termínem? Co třeba 18,30 večer? Večer nejezdíme, jsme unavený. Fajn tak ráno. "Ráno pod 17 stupňů s motorkou nevyjíždím, jsou studené gumy". Jezdit umím pouze díky svému příteli, který mi jako jediný věnoval čas se naučit. A pak že to nejde. Rozumím tomu, že autoškola vás nenaučí jezdit, vše je o praxi. Ale měla by vám dát základy, měli by mít zájem o vás. Měli by vám věnovat vámi ZAPLACENÝ čas. Nežádáte žádný nadstandard. Chcete se naučit. Tečka. Rozhodně nedoporučuji!

vloženo: 3. září 2014
vložil: Ivana, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Vršovice s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vršovice s.r.o. < <

Autoškola Vršovice s.r.o. - navigace