Autoškola Petr Vychopeň - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Petr Vychopeň

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petr Vychopeň < <

Autoškola, která opravdu hodně naučí. Doporučuji.
vloženo: 10. března 2014
vložil: Michaela,

Jsem spokojená, díky panu Vychopňovi jsem překonala strach sednout za volant, a jezdím.
vloženo: 4. prosince 2013
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna

rozhodne ne stara se vic o auto jak o vas nema trpelivost znervozni vas tak ze si zacnete myslet ze jedete na sanich....neustale zastavuje a vysvetluje teorii i kdyz to je vase treti jizda a nejste vubec vyjezdeni poradne jeste nevite co je volant a on uz by chtel aby ste predvadeli zazraky takhle projebete 5 - 10 hodin kecanim misto jizdy ktera vam pak bude chybet a finance vam to pak bude taky hezky vysvetleno potom u zkousek ...ale vzdycky to bude vase vina ne jeho protoze on je prece uzasny ucitel....nechci tvrdit ze je vsechno jen jeho vina ,ale neni to ucitel co to svama chce hladce dotahnout do konce spis vam chce vycistit penezenku...
vloženo: 21. února 2012