Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Winter - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Winter

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Winter < <


   Tuto autoškolu mohu vřele doporučit. Byla jsem s ní velmi spokojená.
Vstřícný přístup, kvalitní výuka, důraz na připravenost v reálném provozu. Získala jsem mnoho užitečných rad a zkušeností a projela jsem si i komplikovanější pražské křižovatky za většího provozu.

Pan instruktor, mi všechno ochotně vysvětlil, předvedl, poradil mi, zodpověděl veškeré otázky, a v klidu mě upozornil na případné chyby a znovu všechno vysvětloval a to tak dlouho, jak bylo potřeba.

Jsem nad míru spokojená a nadšená, protože Autoškola Winter, je opravdu skvělá a mohu ji jen doporučit. Přeji mnoho šťastných kilometrů a mnoho stejně spokojených žáků jako jsem já. :-)

vloženo: 18. listopadu 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Po předání přihlášky (do schránky, takže vlastně vůbec nevíte, kdo je majitelem autoškoly) jste skrze SMS vyzváni k zaplacení školného bez jakéhokoli dokladu o zaplacení.

Když už máte zaplaceno, je vám tak 4 hodiny předem sdělena informace, že jdete v tu dobu na první jízdu. Dále si některé naplánujete dopředu, ale pak nastane čas, kdy klidně skoro dva měsíce nesedíte v autě. Mimochodem jízdy jsou složeny ze 4 lekcí, tedy 3 hodiny jízdy v kuse, což je opravdu nepřiměřené. Navíc vašich jízd využije jako možnost si třeba zajet do stavebnin nebo vyzvednout oběd.

Teorie se skládá ze 3 lekcí vyučovaných u majitele v garáži.

Když už se vám blíží testy, děláte je vlastně pod jinou autoškolou, tedy pokud vám vlastně nezapomene říct den předem, že ty testy vlastně nejsou. Po testech pak ještě hodně dlouhou dobu čekáte, než vás zařadí na zkoušky. Zkoušky se dělají v centru Prahy, přestože autoškola jako taková vůbec není pražská.

Na zkouškách vás v tom nechá pořádně vykoupat a nejlíp vás vyhodí, ať si zaplatíte znovu. A vlastně na zkoušky jako takové vás ani moc nepřipraví.

A mimochodem, všechny poplatky uvedené na stránkách autoškoly jdou majiteli do kapsy a zapomíná se zmiňovat o dalších, které jdou navrch ještě komisařům.

Celkově si chce majitel autoškoly jenom nahrabat kapsy a jestli se naučíte jezdit nebo ne ho opravdu nezajímá.
vloženo: 15. září 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola neni schopna připravit žáka k normálnímu provozu. Pan winter dela naschvali u zkoušek a planuje doplňkové jizdy i když jeste nejsme ani v pulce. Jde mu jen o peníze. Od nej jsem odešla a platila jsem 1500 za to ze jsem odešla. U jinych autoskol v okoli to je 500. To aby mi naplanoval dalsich 10jizd navic mi prijde uplna kravina. Jdebmu jen o peníze. Nedoporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 7. února 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Winter osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Winter < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Winter - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje