Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Wyrwolová - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Wyrwolová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Wyrwolová < <


   V Autoškola Wyrwolová jsem se cítila velmi příjemně :-). Všichni zaměstnanci jsou milí, přátelští a vytváří se tak tím velmi pohodová atmosféra. Instruktoři, se kterými jsem měla jízdy (A. Kliner, J. Čadek), přistupují k žákům jako ke kamarádům a vše šlo hladce. Všechno proběhlo v naprostém pořádku, jen jsem zezačátku byla zmatená z toho, co mě vlastně čeká, na jakou přednášku mám jít, kdy budu mít jízdy atd., ale postupem času jsem se zorientovala a vše zvládla :-).
vloženo: 1. dubna 2024
vložil: Klára Tomasy , emailová adresa nezveřejněna


   S autoškolou Wyrwolová mám pozitivní zkušenost a můžu jedině doporučit. Konkrétně pana učitele V.Jílka. Je to opravdu správňák, který se snaží všechno s klidnou hlavou vysvětlit. Jízdy s ním jsou za odměnu. Musím říct že počáteční 3 trenažéry, jsou zbytečné a člověku by stačil na řazení 1, ochudí o potřebné hodiny v provozu v hlavním městě, kde je vjemů opravdu hodně. Já osobně jsem si jízdy musela doplácet, abych se cítila za volantem a před termínem zkoušek jistěji.
vloženo: 26. března 2024
vložil: Alena,


   Do autoškoly Wyrwolova jsem nastoupila v březnu 2023. I když z počátku vše vypadalo v pohodě, a první jízdy šly naplánovat v tzv online systému, behem května jsem nemohla sehnat termín jízdy a původní domluva, že budu mít RP B do července 2023, šla vinou autoškoly "do kopru". Nyní je únor 2024, a já stále RP sk. B nemám, neboť jak termíny přednášek, tak jízdy nejde naplánovat. V autoškole Wyrwolova postrádám naprosto jakykoliv individuální přístup, a nikomu ji nemohu doporučit. Zřejmě výuku a zkoušky dokončím v jiné pražské autoškole. Z volby autoškoly Wyrwolova jsem velmi zklamaná.
vloženo: 26. února 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Maximálně doporučuji tuto autoškolu! Skvělá domluva a přístup.

Dělala jsem skupinu B manuál.
Co jsem slyšela od mých přátel, kteří měli autoškolu již za sebou, tak jsem měla velké obavy a to hlavně z instruktora. Na doporučení kamarádky jsem si vybrala tuto a měla jsem velké štěstí, že se mi věnoval přímo majitel. Vše proběhlo v klidu, na jízdy jsem se těšila, pokud mi něco nebylo jasné, tak nebyl absolutně žádný problém se zeptat.
Testy i závěrečné jízdy jsem zvládla napoprvé a to i přes velký stres, ale i na závěrečných jízdách byla skvělá atmosféra.
Za mě velkou výhodou byl rozhodně na začátku trenažer, protože jsem si vše mohla v klidu vyzkoušet.
Příprava byla bezesporu velice intenzivní a důkladná, což mohu zpětně posoudit i vzhledem k tomu, že jsem si řidičák vyzvedla, jak nejdříve to bylo možné a první den jsem již měla k dispozici vlastní auto, se kterým jsem vyrazila hned do provozu. První samostatná jízda i doposud všechny ostatní jízdy probíhají naprosto v pořádku, až na můj občasný stres, ale i přesto jsem schopna nějaké náročnější situace vyřešit díky dobré a klidné přípravě v autoškole.
Já osobně jsem velice ráda, že jsem se ukvapeně nehnala do nejbližší autoškoly hned jak to bylo možné, protože jsem přesvědčena, že bych nebyla tak spokojená, jako jsem byla s touto.
vloženo: 3. října 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu hodnotím velice kladně! Měla jsem jízdy s více učiteli, kdy každý učitel mi vyšel vstříc a přistupoval s respektem a snahou mě naučit co nejvíce. Našel se i učitel, který mi nevyhovoval, tuším, že je zmíněn v předešlých komentářích, ale nebyl problém přijít do autoškoly a domluvit se na jiném. Největší část autoškoly jsem dojezdila s učitelem Lukášem Wyrwolem a nemám co vytknout! Připravil mě na zkoušku tak, že jsem ji hned napoprvé zvládla! A ještě jsem byla pochválena od komisaře za podélné parkování! :-) Opravdu doporučuji! &#127804;
vloženo: 15. července 2022
vložil: Luďka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Špatná zkušenost. Je toho více, ale vypíchnu tu nejhorší - instruktor pan Jiří Bárta. První jízda - ostrý pražský provoz bez vyzkoušení jakýchkoliv základů. Učení se rozjíždění do kopce v centru Prahy v ranní špičce věru není optimální. Negativní až hrubý přístup, dobrý možná tak na to, aby žák získal psychický blok k řízení. Korunováno výrokem na 3. jízdě, cituji:”Umíte hovno!”. Přešla jsem do jiné autoškoly, kde jsem poznala, co znamená dobrý instruktor. Nebe a dudy je slabé srovnání.
vloženo: 16. června 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Delal jsem skupinu B automat - pan Jílek.
Byl super, majitele slusni.
Doporucuji
vloženo: 4. května 2022
vložil: Marek Lahovský,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, kterou budu doporučovat všem svým kamarádům a známým. Super organizace a přístup, velmi příjemní lidé, komunikace a řešení jakýchkoli dotazů byly rychlé, nikdy mě v ničem nezklamali. Pokaždé jsem se divil, jak rychle se můj dotaz/požadavek na místě vyřešil.

Velmi pohodlné je větší množství poboček, takže jsem se do autoškoly mohl dostat ze všech částí Prahy. To samé platí i pro velký počet nástupních míst pro jízdy.

Na úrovni je jak teoretická příprava (přednášky a průběžné testy), tak i praktická (trenažéry a jízdy). Po srovnání s jednou nejmenovanou autoškolou jsem si sám sobě řekl: "chci, aby na silnici byli lidé stejně připravení a ohleduplní, jak tomu učí ve Wyrwolové."

Autoškola má moderní vybavení: trenažéry daly dobrý pocit, jaký to je být za volantem. Auta jsou nová, čistá a spolehlivá, bylo příjemné je řídit. V kontrastu s jistou autoškolou jsem byl mile překvapen úrovní vozidel Wyrwolové. Rezervační systém jízd mě také nikdy nezklamal, počet termínů je dostačující, na zkoušku jsem čekal týden a půl.

Příjemný je i slevový bonus, když se do autoškoly hlásíte s kamarádem.
Nakonec jsem velmi spokojený a když slyším někoho si stěžovat na jejich autoškolu, tak si vzpomenu na "pohodu" ve Wyrwolové :)

Také bych chtěl poděkovat svému instruktorovi pánu Vlastimilu Jílkovi, který mě perfektně připravil jak na praktické jízdy, tak i pomohl s teorií, a hlavně obohatil o praktické rady a zkušenosti. Z každé hodiny jsem měl příjemný pocit. Moc doporučuji, lepšího instruktora si nedokážu představit.
vloženo: 22. února 2022
vložil: Dmitrij Ševaev, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jeden by řekl, že velká autoškola s dlouholetou tradicí rovná se záruka kvality, ale opak je pravdou. Pokud bych si měla znovu vybrat, určitě bych se poohlédla po menší autoškole s individuálnějším přístupem. Ve Wyrwolové jsou jednotlivci (až na Jiřího Bártu) skvělí, ale moc jim nefunguje systém objednávání jízd, přihlašování na zkoušky atd. Snaha informovat zákazníka téměř nulová, všechno jsem si musela zjistit sama, instruktor téměř nic nevěděl o zkouškách a termínech. Na ty se mimochodem čeká v řádu týdnů, ale konkrétní termín jsem se dozvěděla dva dny předem a to, že pojedu v 6:30 ráno jsem zjistila ani ne 24 hodin předem.
vloženo: 7. ledna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Sdílím zkušenosti z kurzu na řidičský průkaz skupiny C a CE. Provozovatelé mi v rámci možností, které dala pandemie COVID-19, vyšli maximálně vstříc s organizací výuky, tím chci ocenit maximální prozákaznický přístup. Nový vozový park. Instruktor Tomáš vše trpělivě a precizně při jízdách vysvětluje, tím velice dobře připraví na zkoušku. Všem zájemcům nejen o řidičské oprávnění C a CE z Prahy a blízkého okolí mohu vřele doporučit služby Autoškola Wyrwolová.
vloženo: 23. prosince 2020
vložil: Michal Nytra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Řidičák jsem si teď u Wyrwolů dělal až ve svých 50 letech. Docela jsem se výcviku obával, zvlášť toho, že instruktoři budou dávat najevo svoje pobavení i nervozitu z toho, jak mi to ve srovnání s mladými uchazeči jde pomalu. V autoškole se ale ke mně od začátku až do konce chovali tak pěkně, že tomu skoro nemůžu uvěřit; podobně neuvěřitelné mi přijde, že jsem ani jednou nezaznamenal žádné výsměšné chování ze strany mladých uchazečů, naopak to i s nimi byla příjemná zkušenost, skoro se mi zdá, že si tuto autoškolu musí vybírat nějaká specifická příjemná a inteligentní skupina mladých lidí.
O autoškole můžu říci jen to nejlepší. Na začátku jsem jezdil s Františkem Stránským, v recenzích o něm více lidí psalo jako o zlatém Frantovi, já to mohu jen potvrdit, opravdu zlatý, mimořádně hodný člověk, pro toho, kdo se hodně začátku obává, je ideální. Pak Franta nějakou dobu nejezdil a já jsem pokračoval s Jirkou Čadkem a znovu jsem měl velké štěstí. Jirka je podle mého názoru opravdu výjimečný učitel, vše má promyšlené do neuvěřitelných detailů a umí to skvěle předat; má vysoké ambice, na jakou úroveň žáka posunout, množství jeho rad a komentářů a celkové nasazení myslím jde daleko za rámec toho, co se běžně od učitele autoškoly očekává, není to určitě jen zaměstnanec, je to fanda, rozený učitel. Před čím ale zvlášť smekám je, že i při mých velmi pomalých pokrocích se zároveň stále choval přátelsky, s milým humorem a neuvěřitelně mě povzbuzoval (nebýt jeho legračních příběhů, jak se i mladší žáci často neprojevili právě jako experti, asi bych to v průběhu výcviku vícekrát vzdal).
Hodně mě také podržela vstřícnost, slušnost a výjimečně přátelské chování Davida Wyrwoly, se kterým jsem hlavně vyřizoval organizační věci. O nikom z autoškoly, se kterým jsem se osobně setkal, nemůžu říci jediné špatné slovo, připadá mi, že je všechny spojuje opravdové nadšení pro auta.
Já jsem s Wyrwolovými byl maximálně spokojený a můžu je jen vřele doporučit! Petr J.

vloženo: 28. listopadu 2020
vložil: Petr Jirásek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prestehoval jsem z UAMK ktera vubec nebyla dobra.
Za prestehovani vzali 1000 kc - je to okej, v nekterych autoskolach berou 4 000.

Hned videt rodinny byznes. Pristup je velice slusny a pozitivni. Maji nekolik ruznych pobocek na Praze 5.

Jezdili jsme na Fabii, auta se mi libili - komfortni a dobre, moderne vybavene.

Co mi ale rozhodilo na zacatku - instruktor.
Dali mi Jiriho Bartu a ten byl proste hnusnej. I kdyz ne rval na tebe uprimne bylo videt ze je na hranici, strasne negativni a strasne neprijemne se s nim jezdilo. Choval se jako nejvetsi chytrak a ty ses debil. Nic neukazoval jen na tebe negativne upozornoval na chyby a jak jej vyresit - nic. Leze tebe pod ruku. Jestli jsi nespravne dal blynkr podleze tebe skoro pres drzku aby ho vypnul.

Trapil jsem s nim tak 6 jizd a pred poslednimi par cviky vysral jsem na nej protoze uz tak mi stresovat fakt nedovolil bych. Pozadal o vymenu a dali mi Jiri Cadka!

A ten je proste BOZI. Za 2 jizdy ukazal mi to co neukazal mi nikdo za 26. Chovani jak spravnyho ucitele. Pozitivni, super tipy. Jezdilo s nim a ucilo se naprosto vyborne. Na podruhy mam tu zkousku za sebou s nim!

Takze pokud by ne JIRI BARTA tak dal bych 5 hvezd.

P.S. Jen bych chtel aby skola na zkousky ne brala vsech na jednou. Kdyz jsem to delal u nej podruhe na Slivenci tak cekal jsem zbytecne skoro 2.5 hodiny &#1090;&#1092; svoji zkousku protoze bylo spoustu "ceckaru". Lepsi planovani a super.vloženo: 18. července 2020
vložil: Crabcursum, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Řidičák mám právě dva měsíce a jako celek autoškolu wyrwolovou moc chválím. Pokud jste stresoidi, máte strach z řízení auta, tak velmi doporučuji pana Vlastu Jílka, který se s vámi nebude bát :-D Má úžasný přístup a sem tam si na něj vzpomenu. Zazní mi v hlavě nějaká ta dobrá věta ve vhodné situaci.
Jinak nebojte se u nich využít variantu VIP řidičáku, vyplatí se to. Stejně je dobré mít nějaké ty jízdy navíc na zkoušky a máte tam volný přístup k harmonogramu, jak s zvolíte.
Petra Zlatohlávková

vloženo: 20. května 2019
vložil: Petra Zlatohlávková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu určitě doporučuji. Lektor měl klidný, přátelský a profesionální přístup. Výborně mě připravil ke zkouškám, které jsem úspěšně složila.
vloženo: 15. května 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Úžasný instruktor, pan Jirka.
Profesionál.
vloženo: 1. března 2019
vložil: Hybenová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedoporucil by p. Hajka . Mel jsem s nim dve jizdy a konecna. Vice negativniho protivniho cloveka jsem snad nepoznal. Po druhe jizde jsem hned zadal o zmenu kde jsii me ujal jeden z bratru Wyrwolu snad David zdali si nepletu jmena a plus pan Jilek. Obou moc dekuji jeste jednou za skvely jizdy humoru taka skola hrou zadny zbytecny stres rev .
vloženo: 5. prosince 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Výcvik jsem absolvovala před rokem formou rychlokurzu, plus dva dny před zkouškou jsem měla dokoupenou jednu jízdu. Zkoušku jsem dala napoprvé- a to jsem opravdu v životě neseděla za volantem, až během výcviku.. Takže vše bylo hotovo za necelý měsíc - od první jízdy po zkoušky.. Jde o to, aby si to člověk naplánoval předem, pokud možno všechny jízdy a nečekal až se mu bude chtít a že si tu další jízdu zapíše, to už pak třeba bude mít instruktor jízdy s jiným žákem, který byl pohotovější a nemyslel si, že na něj budou všichni čekat až se ozve..
Jezdila jsem s paní Marcelou Krejzovou, perfektní učitelka, nic neodpustí, člověk má pocit, že je kretén co nic neumí :-) , což je taky pravda- všechno se musí naučit. A paní Krejzová fakt umí naučit, vysvětlit, neřve, je přísná, ale to je to nejlepší, pak jedete na zkoušku dobře připraveni.
Taky na Slivenci , kde zkoušky probíhají byli všichni zaměstnanci velmi vstřícní a psychicky nám pomáhali, hlavně pán Wyrwol starší, dal nám cenné rady, snažil se nás uklidnit, všichni jsme se samozřejmě klepali strachy..
Já mám jen samé dobré vzpomínky, teď jsem výcvik na B koupila i dceři jako dárek k 18 narozeninám.
Za mně perfektní.
Janette M.

vloženo: 20. března 2018
vložil: Janette M., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hodnotím na jedničku. Vozový park máj super protože jsou všechny auta stejna. Když chcete změnit učitele není žádný problém.Jen co my vadilo,že se trenažér započítává do jízd a je vlastně úpnelně k ničemu. Jinak doporučuji paní Krejzovou je sice trošku ráznější,ale hodně naučí a pana Kumpošta ten je úplný pohodař a přidá nějaké vychytávky. Vše jsem zvládla na poprvé a to jsem si myslela,že jsem úplného debil. &#128512;&#128512;&#128512;
vloženo: 20. října 2017
vložil: Karolína, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola má několik poboček ve městě, zejména na Praze 5. Měla jsem nejdříve pana Kolmana, který sice dělal vtípky,ale připadlo mi, že mi zásadní věci moc neřekl. Poté jsem dostala na posledních pár hodin paní Krejzovou a nemůžu si stěžovat! Upozorňovala mě na chyby,které by u zkoušky znamenaly "vyhazov". Při jízdách jsem tak nebyla vůbec pod stresem, naopak jsem je vždy na jízdu těšila. U praktické zkoušky jsem sice nervózní byla,ale paní Krejzová byla jako vžycky v pohodě a snažila se mi i pomáhat. I já jsem byla překvapená, že jsem to měla na první pokus. :)
vloženo: 28. dubna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vozový park je dobrý, instruktoři velmi rozdílní, přijde mi však, že z nás dolují jen peníze.. oprava jízd stojí 500,- + správní poplatek což je celkem dost.. mají moc lidí udíš se termíny protahují a kvalita výcviku je také dost individuální.. jediný dobrý je přístup
vloženo: 12. ledna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do teto autoskoly jsem zacla chodit hlavne diky tomu, ze ma mnoho pobocek a v otviracich dobach neni problem dorazit na kteroukoli z nich. Prednasky a predpriprava nez sedneme do auta byla radna, system ze zacatku mozna tezsi na pochopeni.
Co se tyce ucitelu, nejdrive jsem jezdila s panem Zezulakem. Nechci ho tu hanit, ale jeho pristup je vskutku sverazni, myslim, ze by mel zaka naopak podporit a ne ho vystresovat natolik, ze se pak do auta bal chodit.
Co se tyce zmeny ucitele, jsou tolerantni a pokud vam nevyhovuje, muzete ho kdykoliv zmenit. Ja jsem menila a pan Kolman je opravdu clovek na spravnem miste. Vsude me podporil, pomohl a ve slozitejsich situacich to vzal za me. Timto bych celemu tymu AS Wyrwolove, predevsim panu Kolmanovi chtela podekovat za skvele dovedeni az k uspesnym zkouskam. :)
vloženo: 15. února 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedoporučuji. U trenažeru mi nikdo neradil, takže jsem až při 3. jízdě v trenažeru zjistila, že špatně točím volantem a špatně brzdím. V autě jsem se dozvěděla, že špatně držím páku na řazení a špatně startuji. Mohla jsem se to naučit správně už při 1. trenažeru.
Místa na jízdy jsou pořád zabraná. Nezbývalo mi, než jezdit v ranních hodinách a chodit do auta unavená. První instruktor na mě křičel. Druhý už byl velmi milý, naštěstí.
Nechápala jsem systém testů v závislosti na jízdách. Nechápala jsem ani, co znamenají všechna políčka v mé průkazce. Můj instruktor to také nevěděl. V autoškole mi to následně vysvětlili nějak zpolovic.
Jízdy jsem si musela plánovat přímo na místě v autoškole. Nešlo to telefonicky ani přes web.
Výhodou autoškoly je, že jsou všichni ochotní a nápomocní. Zapomněla jsem si např. průkazku na přednášku a nebyl s tím problém, změna instruktora nebyl problém.
vloženo: 3. listopadu 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můj učitel pan Pick byl absolutně úžasný a jsem s jeho výukou spokojena na víc než 100%.
Snažil se mě naučit úplně vše a vyzkoušet nejrůznější situace v provozu.

Autoškola taky skvělá, páni Wyrwolové moc milí.

Jako jediné velké mínus vnímam jen jízdu na trenažerech, která je absolutně zbytečná a jenom zabere spoustu času, protože trenažerů je málo a studentů horlivých na ježdění hodně.
Pro mě ztráta 6 týdnů.

Mimo trenažery úplná spokojenost.
vloženo: 24. července 2014
vložil: V. Ch.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškola naprosto super, instruktor vynikající, žádný problém - doporučuji!
vloženo: 22. února 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedoporučuju, hodně propagace, ale kvalita výuky nic moc. U jízdy záleží na instruktorovi, teorie je vyloženě odbytá - pouze konzultace a testy ze stránek min. vnitra......v případě nespokojenosti a třeba nějaké dohody s paní majitelkou špatné...moc žáků, dlouhé čekání na termín zkoušky....pro legalizaci řidičských schopností ano ale pro výuku ne....
vloženo: 1. srpna 2012
vložil: Jiří Vojíř,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak teda jsem neskutečně ráda, že už jsem s autoškolou skončila. Po předchozí zkušenosti s nejmenovanou autoškolou jsem měla k autoškolám negativní přístup. Tady jsem ale byla spokojená a můžu vřele doporučit. Cokoliv vám není jasné tak vám na učebně vysvětlí, připravíte se na testy na technickou..Instruktora jsem měla dobrého, občas menší problémy, ale s tím se musí v autoškole počítat. Určitě pokud chcete kvalitní výcvik a aby se vám někdo během výuky dostatečně věnoval, zvolte tuto autoškolu.
vloženo: 10. června 2012
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Já jsem byla s autoškolou velice spokojená. Až na svého instruktora, který se ve finále neuměl chovat. Ani ruku mi nepodal nic... Ale to je asi osobní pocit. Jinak autoškola je dobrá, doporučuji!
vloženo: 25. května 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě dobrá volba. Příjemný přístup, vše bez problémů a komplikací:)
vloženo: 6. července 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím, že je to dobrá škola a opravdu člověka naučí na zkoušky a zároveň i do budoucna..:)
vloženo: 20. dubna 2010
vložil: pavel kubát,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Sve probehlo bez problemu muzu jen doporucit.
vloženo: 8. října 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Wyrwolová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Wyrwolová < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Wyrwolová - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje