Autoškola Žák - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Žák

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Žák < <

Po zkoušce nejsem připravena k řízeni jiného auta. Musím se ještě hodně všemu naučit.
Nebo problem v kvalitě jízd v autoškole, anebo v mé schopnosti.
Ale všichni víme, že když dostaneme řidičák, tak to neznamená že jsme řidiči :-)
vloženo: 21. července 2016

Do autoškoly jsem chodil rád.
Doporučil bych Autoškolu Žák i ostatním.
vloženo: 24. května 2016

Tuto autoškolu rozhodně doporučuji. Pan Žák je velmi zkušený lektor autoškoly a naučí Vás řídit velmi dobře (pokud budete mít snahu a budete chtít). Moc oceňuji jednání "narovinu" - například rozbor chyb při dané jízdě ihned po ní, vizuální vysvětlení problému (náčrtky na papír apod.) I v teoretickém vyučování má velmi poutavý projev (i při mnohdy nudné teorii) a prezentuje reálné poznatky ze silničního provozu či zkušenosti z vlastního řidičského života. Opravdu moc oceňuji časovou flexibilitu a domluvu na jednotlivé jízdy - to mi opravdu vyhovovalo.Pokud jsme jeli třeba hned první jízdu ráno tak mně pan Žák vyzvedl v místě bydliště. Občas sice při jízdě padlo "silnější" slovíčko když byla nějaká chyba, ale aspoň se člověk poučí a zapamatuje kde chyboval. Zkoušky jsem udělal na první pokus a nyní už rok spokojeně jezdím a na autoškolu vzpomínám velmi pozitivně a všem ji doporučuju.
vloženo: 24. srpna 2015
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou jsem byla maximálně spokojena, měla jsem doporučení od mojí sestry a dále jsme nakonec přemluvili i naši mamku, aby si taky udělala řidičák. Pan Žák vždy vyšel vstříc a dokázal i nemožné, naučit mamku řídit.
vloženo: 30. října 2013

Úspěšně složené zkoušky mám díky této autoškole, nejsem typ někoho, kdo sedne za volant a hned mu to jde. Oceňuji vstřícnost, schopnost naučit řešit dopravní situace, trpělivost při zvládání řidičských dovedností. Cena velmi příznivá, vždy ochotný domluvit se a přizpůsobit časovým možnostem. Proto doporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 30. října 2013

Velmi chválím pana Žáka za super jednání a přístup. Nikdy se nestalo, že by se na me okřikl. Byt jsem dělala ze začátku různé vylomeniny :-). Díky super přípravě jsem složila zkoušky na výbornou. Téže mu přeju do budoucnosti mnoho spokojených žáků.
vloženo: 11. září 2012
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna

Můžu jen doporučit. U pana Žáka jsem dělal ŘP B. někdy v roce 2005 a už v té době perfektní přístup, byl jsem na řízení uplná lama, ale žádné nadávky apod. jak je to u ostatních Autoškol. Nakonec testy, technickou a jízdy jsem dal bez problému na poprvé a to je díky připravě pana Žáka.
vloženo: 22. června 2011

Pan Žák je velmi vstřícný a trpělivý člověk, vše vysvětlí, slovo problém a nejde tu neexistuje. Naše spolupráce trvá dodnes. Škoda jen, že už dělá jen výuku pro automobily. Velice ráda bych si u něj udělala i rozšíření na velkou motorku. I tak přeji hodně nových žáků :)
vloženo: 27. března 2011
vložil: Lenka, emailová adresa nezveřejněna