Autoškola Zápotočný s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zápotočný s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zápotočný s.r.o. < <

Po špatné zkušenosti s jinou autoškolou jsem přešel do autoškoly k panu Zápotočnému. Přístup byl oproti minulé autoškole úplně jiný. Pan Zápotočný je především trpělivý, zároveň však přísný. Jezdili jsme spolu tak dlouho (nad rámec předepsaných hodin), až mě pan Zápotočný naučil jezdit. Díky jeho přístupu jsem zvládl jízdy na první pokus.
Pokud se chcete stát řidičem, jděte do autoškoly k panu Zápotočnému.
vloženo: 6. srpna 2023

ŘP mám 4 roky díky této autoškole a musím říct, že výuka na učebně i jízdy krásně a názorně vysvětleny, za normální počet hodin mě připravili tak dobře na zkoušky, že vše na poprvé a testy na plný počet. A úplně v klidu, bez rozčilování, pouze s upozorněním na chyby, které dělá každý začátečník. I jízdy s p. Parýzkem bez rozčilování a s profesionální tolerancí chyb k úplnému začátečníkovi.
vloženo: 1. května 2022

U pana Zápotočného jsem dokončila kurz před několika týdny. Přestoupila jsem z jiné autoškoly, kde jsem bohužel nezískala zrovna dobrou zkušenost, a byla jsem si tou dobou nejistá ve všem!
Pan učitel je velmi vstřícný, ochotný vše vysvětlit - individuálně při jízdách nebo i v hodinách teoretické výuky, které probíhají jednou týdně.
Svým lidským přístupen dává během jízd pocit jistoty, povzbuzuje a pochválí! Zároveň je přísný a dbá na opravu chybně řešených situací - když je to potřeba, rychle a profesionálně zasáhne. Obdivuji jeho neskutečnou trpělivost - nekřičí, nenadává!!!
Na zkoušky jsem byla dostatečně připravená a zvládla jsem je napoprvé! (sice jsem měla dokoupeno hodně hodin navíc, ale to nebyla chyba pana učitele!) Když teď jezdím sama, vždy si vzpomenu na jeho rady a vím, co v dané situaci dělat.
Nemám nic, co bych mohla vytknout. Děkuji a doporučuji!!! :-)

vloženo: 30. května 2020

Autoškolu u pana Zápotočného jsem úspěšně zakončil před několika měsíci.
Teoretická příprava probíhá formou odborné a názorné výuky. Pan Zápotočný je v hodinách přátelský a ochotný vysvětlit snad cokoli. Domlouvání jízd je však mnohdy doslova prekérní situace. Domlouvají se totiž až po hodině a pokud v hodině zavolá někdo, kdo ještě nemá jízdy zakončené (a telefony zvoní dost často), znamená to, že na vás nezbyde vhodný termín.

Co se týče jízd, pan Zápotočný je velmi trpělivý, všechno ochotně, profesionálně vysvětlí, povzbuzuje a v případě nutnosti bleskově převezme řízení nad vozidlem. Jízdám prostě nemám co vytknout, perfektně připraví na zkoušku.

Doporučuji se do této autoškoly přihlašovat výhradně prostřednictvím samotného pana Zápotočného a mít tak jízdy s ním. Zmiňuji to proto, že pokud se přihlásíte prostřednictvím jistého pana Pařízka, budete jezdit s ním. Při jízdách se pak mimo jiné setkáte s ignorací, výbuchy vzteku a vůbec přístupu, při kterém se člověk těší až hodina skončí.

Samotnou autoškolu i pana Zápotočného mohu pro profesionální teoretický i praktický přístup plně doporučit. :)

vloženo: 21. dubna 2015

Celkový kurz je zdlouhavý. Hodiny často protahuje, neboť během nich telefonuje. Domluvit si jízdy je nadlidský úkol. V názorech o řízení si často protiřečí! Jako osoba je sice sympatický ale jako učitel stojí za *. Kdybych si mohl znova vybrat jdu 100% jinam!
vloženo: 15. května 2014

Před 15ti lety jsem absolvoval kurz u pana Zápotočného, a musím říct že jsem s jeho způsobem výuky byl naprosto spokojen. Díky jeho trpělivosti i jisté přísnosti (což je naprosto v pořádku), jsem složil zkoušky na poprvé a testy na plný počet bodů. Je to opravdu skvělá autoškola a mohu ji jen doporučit. Pavel S. HB
vloženo: 9. července 2013
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna

S panem Zápotočným jsem se učila řídit v létě 2012. Po celou dobu byl neuvěřitelně trpělivý, milý, vše vysvětloval, nespěchal, povzbuzoval.. Nikdy jsem se u něj nesetkala s hrubým přístupem, nebo dokoncem výbuchem agrese (a to je co říct, protože nepatřím mezi řidiče, co mají ježdění v krvi : ) Můžu ho jenom doporučit!
Markéta Břízová
vloženo: 24. prosince 2012

Je to více jak 10 let, ale doteď sleduji s respektem vychovávání nových řidičů a řidiček " v rukou" p. Zapotočného. Profesionální přístup na vysoké úrovni. Nelituji volby autoškoly a přeji hodně spokojených absolventů. Pavel Novák HB.
vloženo: 8. července 2012
vložil: Pavel Novák, emailová adresa nezveřejněna

Jelikož už je to pár let, co jsem u pana Zápotočného získal řidičské oprávnění skupin A1, A18, A21 a B, tak můžu akorát konstatovat, že mě skvěle připravil, jezdím už několik let bez nehody a rád vzpomínám na autoškolu v jeho podání. Je sice přísný, ale občas i nějaká ta sranda s ním byla.
vloženo: 1. září 2011
vložil: Lukáš D., emailová adresa nezveřejněna

Pan Zápotočný má dobrý přístup a perfektně mě připravil na jízdy. Byl na mě přísný a to je super. Bere to opravdu zodpovědně.
Martin.
vloženo: 14. dubna 2011
vložil: Martin,

Doporučuji každému !!!
Věnují se i starším ročníkům!
vloženo: 8. února 2010

Pocity velmi dobré, klid, pohoda, slušné jednání, příjemná atmosféra. Hodně nových poznatků, informací. Vůbec by nebylo špatné, kdyby autoškolu absoloval také každý chodec. Oceňuji absolutní klid instruktora. K ceně nemám připomínky. Naopak - za vše srdečné díky. Vozový park vždy vzorně připraven na jízdy.
vloženo: 4. ledna 2010
vložil: Ivana Nováková, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Zápotočný s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zápotočný s.r.o. < <

Autoškola Zápotočný s.r.o. - navigace