Autoškola Žďánský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Žďánský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Žďánský < <

Ke zkoušce jsem se ani nedostala. Pan Ždánský je bezvadný, jenže ten semnou jel jednou. Celou dobu semnou jezdil ten neurotický ***** Kvaltýn, který mi nevysvětlil absolutně nic, furt na mě akorát řval, až mě psychicky složil. Telefon furt nebral, a nebo se nebylo možno s nim domluvit - ve 2 před barákem znamenalo pro něj ve 3 před barákem, jen se mi to neobtěžoval ani říct. Ve středu máš jízdu, na čase se domluvíme znamenalo " no ozvu se ve středu kolem 11 večer a pojedeš až v pátek". Pan Ždánský je ale velmi milý a příjemný. Jenže to nic nemění na faktu, že mě ten první ***** tak vydeptal, že už nikdy řídit nebudu a mám strach i na sedadle spolujezdce.
vloženo: 1. října 2018

Autoškolu pod vedením p.Žďánského mohu bez obav doporučit každému. Na jízdy jsem se vždy těšila a chodila beze strachu, teorie mi byla vysvětlována skvěle a případné chybičky byli objasněny hned. Časově se snaží vyhovět na obě strany. Zkoušky jsem zvládla na poprvé. Na celý kurz vzpomínám moc ráda pokud stále nevíte do jaké autoškoly určitě bych neváhala s přihlásila se zde.:)
vloženo: 27. ledna 2012
vložil: Andrea Kudrličková, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 21. listopadu 2011
vložil: Bára Víšková, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu pana Žďánského můžu vřele doporučit. Na zkoušky jsem šla beze strachu, protože jsem byla stroprocentně připravená a to jen díky panu instruktorovi, který byl vážně trpělivý a poctivý. Víšková Bára
vloženo: 21. listopadu 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Žďánský je příjemný instruktor, teorii vysvětluje velmi dobře a při jízdách se snaží připravit na různé situace v provozu. Dokáže povzbudit a je vstřícný. Při domluvě jízd se snaží vyhovět časovým možnostem účastníka. Autoškolu Jaroslava Žďánského mohu doporučit.
vloženo: 20. listopadu 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Žďánský je úplně v pohodě, neuvěřitelně trpělivý. Některé vtipy, které zpříjemnily jízdy si pamatuji do dnes. Vše bylo naprosto v klidu.
vloženo: 19. listopadu 2011
vložil: Ludek Strmad, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Žďánský osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Žďánský < <

Autoškola Žďánský - navigace