Autoškola Zebra - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zebra

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zebra < <

S autoškolou jsem byla maximálně spokojena, lepší výběr sem nemohla udělat. Paní instruktora Michalcová byla příjemná, milá a skvělá domluva. Provázela mě celou autoškolou a se vším pomohla. Dekuju za úspěšně zvládnutou závěrečnou zkoušku&#9786;.
vloženo: 13. dubna 2023
vložil: Nikola Rybová,

Bylo to dobré, instruktor super
vloženo: 3. srpna 2022
vložil: jméno nezveřejněno,

Instruktor je klidný, vstřícný, profesionální a přátelský. Všechno vám v klidu vysvětlí, pomůže vám a poradí. Součástí autoškoly je i cesta do Hradce Králové, jízda po městě a vyzkoušení víceproudých silnic a světelných křižovatek které právě Hradec nabízí. Díky tomu se nemusíte bát že až po řidičáku pojedete do velkého města, že byste byli zcela zmatení.
Už je to nějakou dobu co jsem v autoškole řidičák dokončil ale s instruktorem Romanem Drahošem se bavíme dodnes, a podotýkám že hodnocení nepíšu ze známosti, protože jsem pana instruktora viděl v autoškole poprvé v životě, naopak právě díky příjemným chvílím které jsem strávil za volantem jeho autoškolního auta se dodnes bavíme.
Autoškolu mohu doporučit všemi deseti.
vloženo: 23. června 2022
vložil: Novák V, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Zebra osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zebra < <

Autoškola Zebra - navigace