Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Zebra - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Zebra

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zebra < <


   Instruktor je klidný, vstřícný, profesionální a přátelský. Všechno vám v klidu vysvětlí, pomůže vám a poradí. Součástí autoškoly je i cesta do Hradce Králové, jízda po městě a vyzkoušení víceproudých silnic a světelných křižovatek které právě Hradec nabízí. Díky tomu se nemusíte bát že až po řidičáku pojedete do velkého města, že byste byli zcela zmatení.
Už je to nějakou dobu co jsem v autoškole řidičák dokončil ale s instruktorem Romanem Drahošem se bavíme dodnes, a podotýkám že hodnocení nepíšu ze známosti, protože jsem pana instruktora viděl v autoškole poprvé v životě, naopak právě díky příjemným chvílím které jsem strávil za volantem jeho autoškolního auta se dodnes bavíme.
Autoškolu mohu doporučit všemi deseti.
vloženo: 23. června 2022
vložil: Novák V, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Zebra osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zebra < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Zebra - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje