Autoškola ZELENÁ - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly ZELENÁ

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ZELENÁ < <

S autoškolu jsem měl dobré zkušenosti. Nejdříve jsem však měl netrpělivého instruktora který si honil na žácích ego, takže jsem měl problém udělat zkoušku. Pan ředitel byl však příjemný a instruktora mi vyměnil, nový instruktor již byl senzační.
vloženo: 11. ledna 2024

V Autoškole Zelená ke každému žáků přistupují individuálně, podle jeho schopnosti. Slibuji, že naučí jezdit každého, což také splní. Vyžadují však profesionální přístup i od svých klientů . Pokud se chcete naučit opravdu dobře řídit, tak to vřele doporučuji. Pokud chcete však získat jen řidičák, tak běžte jinam, neboť to na Vas bude moc přísné a tvrdé.
vloženo: 2. ledna 2021

Též musím podotknout, že syn se k absolvování kurzu nedostal. I když měla paní učitelka snahu, byla s ni i dobrá komunikace, se během tři týdnů nenašel termín na absolvování praktické části výcviku. Syn byl přesměrován přímo na majitele firmy pana Suchého s tím, že ten se mu ozve. To se nestalo a na můj telefonicky dotaz reagoval velmi arogantně až tak, že přes veškerou snahu se s nim nedalo domluvit. Urážlivý tón používal již dříve přímo v hovoru se synem. Z kurzu syn odešel a lepší věc jsme nemohli udělat. Touto cestou chci jen upozornit na to, aby případní klienti počítali s trochu nestandardním přístupem pana Suchého, zrejme mladšího, abych se nedotkla jeho tatínka.
vloženo: 22. června 2020

reakce nezúčastněného
&quot;Měl jsem pouze to potěšení nacházet se za jejich autem ve chvíli, kdy setrvale a bezostyšně porušovalo předpisy tím kde a jak stálo. Trvalo to přibližně minutu a půl. I nelenil jsem a zavolal na číslo, uvedené na registrační značce, abych jemně a slušně upozornil toho, kdo se nalézá na druhém konci a zřejmě bude tak či onak za chod autoškoly zodpovědný, aby lépe proškolil své zaměstnance. Nebylo mi ani umožněno řádně vylíčit situaci a byl jsem hrubě odbyt, že s nějakými takovými, jako jsem já, kteří provozu na silnicich určitě ani za mák nerozumí, se nebude nikdo bavit. Cvak.
Udělejte si obrázek sami. Všechno je o lidech a věřím, že mnoho jiných mohlo mít lepší zkušenost, což bych jim ostatně že srdce přál! :-)
Martin Holeček
19. dubna 2020 (21:02)&quot;&quot;&quot;
No je zajímavé jak někdo ze vzduchu dokáže odhalit kdo řídí vozidlo s reklamou na vozidle a pak fňuká zde na stránkách. Je platný zákaz provozu autoškol, takže vozidlo mohl užít kdokoliv komu bylo svěřeno, takže i mechanik nebo v rámci pomoci při koronaviru užívají vozidla autoškol i lidé, kteří rozvážejí pomoc a tudíž je možné že někde zastavilo pravděpodobně kde nemělo. Ovšem jak vyvodil že to může být učitel je mi dost záhadou. Tohle ale pan Holeček měl řešit přes telefon např 156 a tím by se věc vysvětlila. Rozhodně dělat trapné a ubohé závěry zde mi přijde zcestné. A s telefonem na reg.značce je to také k smíchu :) dle metodiky RZ na přání by se tam číslo opravdu nevešlo, takže ještě potvrzuje svojí vlastní lež.
Já bych přál panu Holečkovi aby se staral o věci dle platných postupů nebo aby svoje až mysteriozní závěry nechal do jiných tvůrčích činností.

vloženo: 20. dubna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Dobrý den!

Předesílám, že jsem se kurzu v této autoškole neúčastnil.

Martin Holeček
vloženo: 19. dubna 2020
vložil: Martin Holeček, emailová adresa nezveřejněna

Byl to moc příjemně strávený kurz na školení řidičů profesionálů &#128522;
Vše důležité nás skvěle naučili a vše vždy trpělivě vysvětlili.
Můžu všem jedine doporučit &#128522;
vloženo: 11. listopadu 2019
vložil: Nikola Kamešová , emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou ZELENÁ osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ZELENÁ < <

Autoškola ZELENÁ - navigace