Autoškola Zeus - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zeus

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zeus < <

Dělat si autoškolu u pana Vojáčka mi doporučil kamarád a jsem opravdu rád, že jsem se rozhodl právě pro tuto autoškolu. Pan Vojáček je skvělý učitel, vše vysvětlí, se vším vám poradí a svou práci dělá úžasně. Mimo jiné si s ním při jízdě i dobře pokecáte. Na každou jízdu jsem se těšil a kurz B mě velice bavil. Tuto autoškolu mohu jedině doporučit a rozhodně si budu řidičák u této autoškoly ještě rozšiřovat.
vloženo: 18. srpna 2022
vložil: Patrik Rázga, emailová adresa nezveřejněna

Pan Vojáček mě perfektně připravil na jízdu traktorem s neuvěřitelnou trpělivostí, klidem, perfektním a logickým vysvětlením všech důležitých věcí. Couvání s vlečkou se zdálo jako nemožné, ale i tím mne s neuvěřitelným klidem provedl! Mohu jen doporučit a pokud budu rozšiřovat ŘP dál, určitě k němu zavítám.
vloženo: 24. června 2021
vložil: Lucie V., emailová adresa nezveřejněna

Příjemný lidský přístup, skvěle přípraví na zkoušky; cena v porovnání s jinými autoškolami na Praze 5,6 jedna z nejlevnějších. Pan Vojáček je ideální instruktor, během jízd skvěle pobaví a zažene jakýkoliv počáteční strach.
vloženo: 24. května 2021
vložil: Johana, emailová adresa nezveřejněna

Pan Vojacek ma nejen svatou trpelivost, ale i skvely smysl pro humor. Vsem doporucuji! Diky jeho pristupu mam hezke vzpominky na cely kurz. :-)

Martina
vloženo: 7. března 2015
vložil: Martina Dzurova, emailová adresa nezveřejněna

autoškola výborná vřele doporučuju instruktor skvělí auta plně v pořádku
vloženo: 8. března 2011
vložil: Michal,

Můžu všem zájemcům vřele doporučit. Vozový park i pan Vojáček jsou naprosto v pohodě. :-)
vloženo: 15. prosince 2010
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna

Skola je vyborna,blizko metra. Neni draha. Jezdil jsem na "Actavia, dizel, combi"-bomba auto. Ucitel-pan Vojacek je Good man!!! Ted jezdim bez zadnych problemu. Hlavne se pamatujte "Prednos s prava"))))) Preji hodne scesti.
S pozdravem, Igor.
vloženo: 19. července 2010
vložil: Igor,

Úspěšně jsem absolvoval kurz v této autoškole,
vřele všem doporučuji !!!
vloženo: 8. dubna 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

vyborna škola, doporučuji všem. Anatoli.
vloženo: 11. března 2010
vložil: Anatoli, emailová adresa nezveřejněna

Moje skušenost s autoškolou je výborná, už jsem tam absolovovala dva druhy řidičáku a úspěšně a jen co to bude mozné chystám se tam opět. Všem můžu doporučit
vloženo: 23. února 2010