Autoškola Zezulka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zezulka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zezulka < <

Velkou výhodou autoškoly bylo, že jsme na konci roku byli v autoškole tři, pan Zezulka bral nové zájemce o řidičské průkazy až v novém roce. Teorie sice není podávána nejmodernějším způsobem, ale k naučení stačí (nejdůlěžitější pro mě byly internetové testy). Hodiny autoškoly byly pro mě přizpůsobeny tak jak jsem potřebovala, nebylo problémem dělat jízdy o víkendu. Jízdy městem se neodkládaly, vracela jsem se přes něj už první hodinu. K připravení na zkoušku mohu říct jen to, že všichni tři, co jsme zkoušky dělali současně, jsme uspěli hned napoprvé. S autoškolou jsem byla spokojená.
vloženo: 20. února 2012

Pokud máte s autoškolou Zezulka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zezulka < <

Autoškola Zezulka - navigace