Autoškola Žižkov - hodnocení a reference

Neprofesionální a arogantní instruktor
vloženo: 5. května 2022
vložil: Nina, emailová adresa nezveřejněna

Kdyz se u nas v ulici otevrela dalsi pobocka zname Prazske autoskoly,brala jsem to jako posledni vyzvu, se konecne dokopat k opraseni meho ridicskeho "umu". Nekolik tydnu jsem sbirala odvahu a pak vyrazila do autoskoly se prihlasit na kondicni jizdy. V aute jsem nesedela za volantem asi 20 let a strach jsem mela opravdu giganticky! Ochotna pani v kancelari me dala na vyber z nekolika aut a jelikoz mame doma Octavii tak byla volba jasna. Na prvni jizde by se ve me krve nedorezal. Byla jsem cela ztuhla a ani vlastnim jmenem jsem si nebyla jista. Nicmene instruktor byl vesela kopa a po nejakem case jsem zacala citit ze to s nim i pujde. Vse me neustale znova a znova vysvetloval. Jeho trpelivost je neuveritelna. Na dalsi jizdy jsem se uz i tesila a dnes mam diky ridicaku novou praci. Dekuju moc!!!
vloženo: 6.ledna. 2022

vloženo: 8. ledna 2022
vložil: Milan Hron,

Instruktor se prilis nesnazi ucit zakum, nesplni cela vyukova hodina, porad se diva na movil, jde tankovat a ztratime muj cas a celou dobu jizdy ovlada pedaly. Pokud chce na neco upozornit KRICI na vas a neumi si sebe kontrolovat. Neumi, jak uklidnit osobu, ktera se učí a má při řízení strach, a nedává mu sebevedomi. Byla proste spatna zkusenost s tou autoskoku a ta pani co je na “recepce” je asi horsi nez on. &#128580; NEDOPORUCUJI!!!!!!
vloženo: 6. září 2021

Asi jako všude tady záleží na lidech. Ja byl moc spokojený. Za 2 měsíce od přihlášky mě hřal v kapse řidičák na první dobrou. Pokud tady byl někdo nespokojen nebyl to asi problém autoškoly ale prostě si nesedli s instruktorem. Jinak si to neumim vysvětlit.
vloženo: 25. listopadu 2019
vložil: Láďa ,

Když děláte školu pro cizinců také tak ne musíte být jako rasisty. Úplně špatný přístup k lidi a také na webových stránkách jedna cena, a ve škole tři krát výše. Určitě ne doporučil bych tento Autoskolu.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
To mít jednoduchá řešení. Vy dělat školu tam odkud Vy přivandrovat a nemít žádný problém...

Kristýna má pravdu
+ Jeden ucitel zaky za chyby fackuje a druhy vam bude celou dobu jizdy ovladat pedaly
+ Co umite ci neumite zjistite az u zaverecnych jizd
vloženo: 7. května 2019

Tuto autoskolu absolutne nedoporucuji!!

V prubehu jizd jsem se setkala s neochotou ucitelu a s hroznym pristupem k zakum. Jeden ucitel zaky za chyby fackuje a druhy vam bude celou dobu jizdy ovladat pedaly, takze to vypada, ze se umite vyborne rozjizdet a ze vam vse jde skvele. Pravdu o tom, co umite ci neumite zjistite az u zaverecnych jizd. Byly to vyhozene penize!

Po teto zkusenosti jsem z autoskoly odesla a nasla si jinou, kde jsem zazila uplne jiny pristup. Za jizdy vam bylo vse radne vysvetleno, NIKDO na vas nekricel a NIKDO vam neovladal pedaly.

Pokud si prave vybirate, jakou autoskolu budete absolvovat, tak tuhle rozhodne NE! Uvedomte si, ze jim date penize za urazky a za to, ze po ukonceni vsech 28 jizd nic neumite.

vloženo: 13. dubna 2019
vložil: Kristýna, emailová adresa nezveřejněna

Dostupné a srozumitelné vysvětlení teorií. Jezdil jsem na autě které se mi líbilo. Dostal jsem výborné praktické znalosti. Po každé praktické situaci které jsem nerozuměl, jsem dostal správnou odpověď. Celkově bych ohodnotil tuto školu jako výbornou.
vloženo: 17. prosince 2018
vložil: Taras Tsynyavskyy,

Neni vzdy nejlepsi vybirat pomer/cena. Naucili spatny zaklady a celkove byla spatna domluva.
vloženo: 31. března 2018

Pred dvema roky jsem tady delal ridicak na motku a ted jsem se vratil pro becko. Autoskola uplne na chill. Jezdil jsem s dvojkovou oktavou. Sice uz ma za sebou ctyri kila a slapala jak hodinky. Ucitel bombardak. I na ucebne s nim byla sranda. Takze tak.
vloženo: 17. listopadu 2017

autoškola Žižkov má ročně stovky spojených zákazníků včetně mě. Vždycky se najde nějaký blbec, který si nevidí na špičku nosu.
Už vidím jak si učitel na motorce hraje s mobilem!!!!!!

hron.milan@seznam.cz
vloženo: 4. července 2017
vložil: Milan Hron,

Delal jsem tu ridicak na motorku a dost me zarazil pristup instruktora, zkracovani vyukovych (jizdnich) hodin, prakticky nulove rady k rizeni, zarizovani jinych veci z meho casu jizdy (zajizdeni si pro levny benzin, nafukovani pneumatik - prakticky to spolklo 30min z moji vyuky), instruktor se vice venoval svemu mobilu nez me - klientovi.

Nedoporucuji
vloženo: 1. června 2016

Autoskola je jednoznacne super. Puvodne jsem jezdila s pani Jiru a to nebylo nic moc. Pote co jsem si pozadala o zmenu ucitele, mimochodem mi velmi ochotne vyhoveli, bylo vse v naprostem poradku. Pozdeji jsem se dozvedela, ze tato pani tady uz stejne nepracuje. Moje rada teda zni pokud budete mit nekdy problem s ucitelem v autoskole, nebojte se se ozvat!
vloženo: 19. ledna 2016
vložil: Pavlina, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 9. prosince 2014

vloženo: 9. prosince 2014