Autoškola Zlatá stezka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Zlatá stezka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zlatá stezka < <

Po 19ti letech jsem se rozhodl rozšířit řidičský průkaz o skupinu C,CE. Už tenkrát, když jsem dělal řidičák sk.B na Zlaté stezce, byl přístup instruktorů k žákům na velice profesionální úrovni a to jim vydrželo do dnes. Pan Škopek je člověk, jak se říká na svém místě. Jeho přístup je na vysoké úrovni, vše je v klidu a pohodě. Při každé jízdě jsem u něj cítil velkou oporu. Budoucím i stávajícím řidičům mohu jen a jen DOPORUČIT !!!
vloženo: 6. září 2016
vložil: Luboš,

ŘP jsem sice neudělal, ale moje chyba... Jsem prostě vemeno netknutý volantem. Nevzdám to. To je otázka cti!
Přístup pana Škopka je unikátní. Nikdy se mnou nikdo neměl tolik trpělivosti jako on! Cigarko;) Zkrátka, kdo chce dělat ŘP, AŠ v PT, tak jedině Zlatou, nic jinýho nemá smysl. Doporučuji.
Pěkný den:D
vloženo: 11. března 2014
vložil: Ondřej,

Jednoznačně vynikající!!! Učil mě pan Škopek a neměnila bych. Velice příjemný pán, velmi tolerantní a klidný. Vše krásně vysvětlí, poradí a je s ním sranda. I mi ty srandy chybí =D Super přístup!!! Kolektiv a dohoda na jedničku.
vloženo: 24. června 2013
vložil: Katka, emailová adresa nezveřejněna

Podle mě nejlepší A.Š. v Prachatickém okrese, skvělí instruktoři, skvělá domluva, tolerantnost, zaujímavé ceny kurzů, prostě nejlepší.
Vřele doporučuji
vloženo: 7. června 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Já osobně si nemůžu stěžovat,jsem moc spokojená.Kurzy byli bezvadný,i pan lektor mi vyšel vstříc takže vše hodnotím na výbornou.
vloženo: 11. března 2011

Kladně,individuální přístup, klidný a trpělivý učitel, jen vozový park bych omladil, ale jak říká staré přísloví, nejlépe se učí na starém kole.
vloženo: 24. září 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nemá chybu
vloženo: 25. září 2009
vložil: Petr,

učitelé vždy vyšli vstříc.názorný výklad a postupné seznamování s vozidlem.individuálí přístup.
vloženo: 30. srpna 2009
vložil: Michaela Nežerková,

Pokud máte s autoškolou Zlatá stezka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zlatá stezka < <

Autoškola Zlatá stezka - navigace