Autoškola Lubomír Zlý - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Lubomír Zlý

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lubomír Zlý < <

Pan učitel David Zlý je velmi dobrý lektor. Skvělý přístup k žákům, velice časově flexibilní a vyzvedne žáka kdekoliv, takže nemusíte šlapat přes celé město. Skvělá příprava ke zkouškám a hlavně Vás naučí reagovat a vnímat provoz. Pan učitel velmi dobře zvládá paniku studentů a naučí jak si zachovat chladnou hlavu v kterékoliv situaci. Všechno vysvětlí i milionkrát a se vším pomůže. Auto je velmi pěkné, čisté a moderní. Autoškolu vřele doporučuji.

vloženo: 20. dubna 2024
vložil: Adéla Foltýnová, emailová adresa nezveřejněna

Rozšiřoval jsem ŘP na A. Vyhovoval mi individuální přístup. Byl jsem se službami velmi spokojen. I když bych se sem tam za nějaký manévr nakopal, učitel zůstaval klidný (alespoň tak vypadal ;-)).
vloženo: 14. září 2015
vložil: Jaromír Chobot, emailová adresa nezveřejněna

S touto autoškolou jsem spokojena, pan Zlý je hodný,vstřícný a moc ochotný. Jízdy super, má fabii. Ale maly dodatek,zadne teoreticke hodiny nebyly ikdyz ma na internetovych strankach vyfocenou ucebnu ve ktere jsem jeste nikdy nebyla,za pet dni delam zaverecne zkousky...vsechno sem se musela nasrotit sama :/ ...
vloženo: 1. prosince 2013
vložil: Kristýna Vincurová,

Teoretická výuka žádná, při jízdách urážel a křičel. Před každou jízdou jsem byla vystresovaná. Cena přemrštěná. Autoškolu bych nedoporučila nikomu.
vloženo: 10. dubna 2012

Byla jsem spokojená s domluvou jízd i s jejich celkovým průběhem.Co bylo však horší, tak příprava na teoretickou část závěrečných zkoušek(testy, technika). Prakticky všechno jsem se musela sama našrotit doma, tzn.žádné hodiny, lekce v učebnách...Ale pro mě tím lépe,aspoň jsem nad tím strávila jen tolik času, kolik jsem potřebovala.
vloženo: 2. listopadu 2011

Pokud máte s autoškolou Lubomír Zlý osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lubomír Zlý < <

Autoškola Lubomír Zlý - navigace