Autoškola Zugárek - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zugárek < <

Doporučuji všem!
vloženo: 25. března 2022

autoškolu bych doporučila svým kamarádům
vloženo: 25. března 2022
vložil: Dolejší Lucie , emailová adresa nezveřejněna

Naprosto doporučuji. Přístup pana Zugárka k výuce je příkladový. Skvěle připraví na zkoušky, vše v klidu vysvětlí (i když se člověk ptá poněkolikáté). Výuka probíhá v přátelské, uvolněné atmosféře. Více takových "autoškoláků".
vloženo: 21. září 2021

Jsem maximálně spokojený, bezproblémové jízdy, při kterých se i zasmějete :) Škoda Scala 2020 je skvělé auto pro začínající řidiče, navíc pozitivní atmosféra při jízdách. Tuto autoškolu mužů jen doporučit.
vloženo: 8. dubna 2021
vložil: Tomáš Janota , emailová adresa nezveřejněna

Určitě mohu doporučit autoškolu Zugárek! Jsem moc ráda, že mě cesty zavítaly právě k tak užasnému a trpělivému člověku jako je pan Zugárek. Myslím si, že líp byste zvolit nemohli!
vloženo: 8. dubna 2021

U Jirky jsem si dělal řidičský oprávnění na velkou motorku (A). Dojížděl jsem z Prahy a mohu na 100% doporučit. Jirka je trpělivý člověk s přátelským a lidským přístupem. Naučí vše, co je potřeba a ke zkouškám mě skvěle připravil.
Pokud bych si mohl znovu vybrat, tak bych ani na chvíli neváhal a vybral si opět tuto autoškolu, ikdybych dojížděl větší vzdálenosti. Všem přátelům a známým budu tuto autoškolu nadále doporučovat a určitě nebudete litovat, pokud si ji také vyberete.
vloženo: 7. srpna 2020
vložil: Tomáš Tran,

Celkově hodnotím kladně. Na zkoušky jsem byla skvěle připravena díky panu Zugárkovi. Každý s ním má skvělé vztahy. Vysvětlí vše bez křiku a to je na tom to skvělé. Uměl nás povzbudit, takže ano. Určitě bych ho doporučila a doporučuji ostatním.
vloženo: 17. dubna 2015

To nejlepší, co jsem mohla udělat je jít do autoškoly k panu Zugárkovi :)
Výborný přístup, milý a vtipný člověk, co hned nevybouchne a nenervuje, když vám něco nejde. Hned první hodinu, kdy jsme byly s kamarádkou vyklepaný, jaký to bude, nám řekl "Jooo holky, křičim jenom za příplatek,je to jasný?" :D
Jezdili jsme dvouhodinovky, což mi přišlo mnohem lepší než jenom jedna hodina. Člověk se do toho dostal mnohem rychleji.
Na teorii nás tam většinou chodilo kolem tří,ale maximálně se nám věnoval. Bylo poznat, že opravdu chce, abychom to uměli a zvládli zkoušky hned na první pokus (ne že si jen něco odvykládá a nikdo z toho nic nemá.)
Díky panu Zugárkovi mám řidičák už dva roky a za volantem se cítim jistě a nebojím se i delších cest.
A ještě jedna věc... když se potkáme, ráda s ním prohodím aspoň pár slov a ráda ho vidím, protože autoškolu s ním jsem si opravdu užila a těšila se na každou hodinu :))
vloženo: 4. května 2014
vložil: Andrea Bartlová, emailová adresa nezveřejněna

nejlepší :)
vloženo: 5. února 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nejlepší co sem udělal, když jsem se odhodlal jít do autoškoly, bylo jít právě sem. Naprosto v klidu, bez nervů, přátelský vztah. Můžu jedině doporučit.
vloženo: 7. prosince 2013

Celkový průběh kurzu byl bezproblémový, bylo možné domluvit čas jízd podle mých potřeb, při teoretických hodinách se nám věnoval dostatek času i v případě, že na výuku dorazili dva nebo dokonce jen jeden student.
Líbil se mi především velmi vstřícný a lidský přístup ze strany majitele autoškoly i dobříšského instruktora. Byla jsem spokojená s tím, že se k teoretické i praktické výuce přistupuje s klidem, bez stresu a bez křiku, vždy na přátelské úrovni. Byla jsem spokojená i s automobily, v nichž jsem jezdila. Obě (Hyundai i Fabie) auta jsou nová a čistá, rozhodně se s nimi člověk nemusí stydět jezdit. A samozřejmě jsem byla spokojená i s tím, že jsem testy i jízdu udělala úplně bez problému na první pokus.
Tuto autoškolu bych proto klidně doporučila i ostatním.
vloženo: 2. října 2012

Chcete autoškolu bez nervů? Pak zavítejte zde :)
vloženo: 9. června 2012

Pokud máte s autoškolou Zugárek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zugárek < <

Autoškola Zugárek - navigace