rozšíření motocyklu

• Od: Bajča ( ) rozšíření motocyklu
    Dobrý den,

mám řidičské oprávnění na motocykl skupiny A do 25 kw. Ráda bych si rozšířila na neomezeno (nad 25kw) jsou v tuto chvíli potřeba splnit i testy nebou pouze jízdy???

Vloženo 5. května 2013 (10:54) uživatelem Bajča ( ) z IP adresy 83.208.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: rozšíření motocyklu
      Po novele máte sk. A2 (35 kW) , chcete sk. A - tu lze uskutečnit až ve 24 letech nebo po dvou letech praxe A2 . Zkouška pouze jízda.

Vloženo 5. května 2013 (20:27) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX
      • Od: Mirek ( ) RE: RE: rozšíření motocyklu z A1 na A2
        Mám řidičské oprávnění skupiny A1 které jsem absolvoval v 16 letech. mimo jiné i (B,C,T) momentálně je mi 34 let. Je zde možnost taktéž rozšíření na A2 35 kW pouze jízdou bez absolvence testů? Pokud ano kolik přibližně toto rozšíření stojí? Mockrát díky.

Vloženo 10. června 2023 (22:08) uživatelem Mirek ( ) z IP adresy 46.252.XXX.XX
        • Od: autoŠkola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: rozšíření motocyklu z A1 na A2
          Ano , můžete A2 bez testů ( cena podle regionu a šikovnosti ... 3 tis. - 8 tis. ) , asi bych se ale neomezoval A2 , udělal bych A neom. klidně i s "E" ( B+E nebo rovnou C+E) :-)

Vloženo 12. června 2023 (10:05) uživatelem autoŠkola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: rozšíření motocyklu

Vloženo 5. května 2013 (20:28) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek rozšíření motocyklu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.