řidičák na Vysokozdvižný vozík

• Od: Michal ( ) řidičák na Vysokozdvižný vozík
    Dobrý den,
    chtěl by jsem si udělat řidičák na Vysokozdvižný vozík. Může mi někdo poradit kam se obrátit a jaká je asi cena.
    Jsem z obce Dětmarovice, okres Karviná, Moravskoslezský kraj. Do Ostravy kousek.

Předem děkuji Popovič

Vloženo 9. dubna 2014 (20:58) uživatelem Michal ( ) z IP adresy 91.103.XXX.XXX
    • Od: Quaodak RE: řidičák na Vysokozdvižný vozík
      Ahoj, také se připojuji k tvému dotazu, zajímalo by mne, kde si ve stejné lokalitě udělat řidičák na vysokozdvižný vozík a případně i jeřábnické zkoušky. Do firmy byla nově zakoupena manipulační technika od https://uplifter.cz ale bez tohoto osvědčení na ni nemohu pracovat v ostrém provozu. Díky.

Vloženo 8. února 2019 (13:16) uživatelem Quaodak z IP adresy 85.207.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek řidičák na Vysokozdvižný vozík v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.