Otázka

• Od: Michal ( ) Otázka
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat když budu dělat zkoušky na auto musím mit 18let, nebo si mužu udelat řidičak dřív a až budu mít 18let tak si pro něj prříjdu. Děkuji za odpověď.

Vloženo 2. listopadu 2011 (12:06) uživatelem Michal ( ) z IP adresy 90.180.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Malecký ( ) RE: Otázka
      Dobrý den, ke zkoušce můžete nejdříve v den 18 narozenin, dříve NE. Přitom autoškolu, tedy přípravu k získání řidičského oprávnění můžete zaháíjit před dovršením věku .

Vloženo 2. listopadu 2011 (14:39) uživatelem Autoškola Malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
      • Od: Michal ( ) RE: RE: Otázka
        Dobrý den jak dlouho trvá než si udělám ŘP. Já budu mít 18let příští rok v listopadu, tak kdy bych ho mohl začít dělat.
        Děkuji za odpověď.

Vloženo 2. listopadu 2011 (15:08) uživatelem Michal ( ) z IP adresy 90.180.XXX.XXX
        • Od: Autoškola Dvůr Králové nL ( ) RE: RE: RE: Otázka
          Délka výcviku je většinou podle schopností žadatele a také podle schopností "autoškoly" :-)
          Počítejte tak 8(10) týdnů před dovršením 18 let. nastoupit do autoškoly, žádost můžete mít podánu již dříve . . dohodnout samozřejmě s autoškolou kdy a jak chcete začít . .

Vloženo 2. listopadu 2011 (15:21) uživatelem Autoškola Dvůr Králové nL ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
          Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Otázka v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.