Parkování

• Od: Jan Husárik ( ) Parkování
    Dobrý den.Včera jsem se dostal do střetu se strážníkem ohledně parkování.Na začátku komunikace je značka Parkování na uprostřed komunikace je značka pro invalidy.A na konci značka Placené parkování se šipkou zpět.Před rokem mi strážníci řekli že tato značka je neplatná.Že je špatně umístěna a že má být na začátku komunikace.Včera mi jinej strážník dal botičku že je zde umístěna tato značka,nestál jsem přímo pod ní ale na třetím místě od značky a že na 5-8 parkovacím místě už neplatí.Vzhledem k tomu že jsem odmítnul zaplatit bude toto projednáno ve správním řízení.Děkuji za odpověd.

Vloženo 9. listopadu 2011 (09:03) uživatelem Jan Husárik ( ) z IP adresy 88.102.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Parkování v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.