Dva jízdní pruhy za křižovatkou

• Od: Filipos Dva jízdní pruhy za křižovatkou
    Dobrý den. Chci se zeptat na tuto situaci. Před křižovatkou se světelnými signály v obci je jen jeden jízdní pruh určený pro odbočování vpravo. Z tohoto pruhu odbočuji vpravo na světelný signál ve tvaru zelené šipky vpravo. Ve směru, do kterého odbočuji, jsou na vozovce vedle sebe vyznačené dva jízdní pruhy oddělené přerušovanou čárou. Potřebuji jet v levém z nich. Mohu na křižovatce rovnou odbočit do tohoto levého pruhu, nebo musím nejdříve odbočit do pravého a až za křižovatkou z něj přejet do levého?

Vloženo 21. srpna 2014 (17:20) uživatelem Filipos z IP adresy 194.213.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dva jízdní pruhy za křižovatkou v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.