Šílené chování instruktora v autoškole

• Od: lenule ( ) Šílené chování instruktora v autoškole
    Ahojte....chci se s Vámi podělit o svým problému.Autoškolu dělám uz od 10.dubna i s teorií. Dnes je ovšem 28.srpen a ja stále nemám papíry.~7~Instruktoři mi autoškolu dost protahovaly.

Dnes jsem ukončila 15.jízdu s instruktorem,které má snad chování horší než kdejaká svině. V autě jsi ještě stále nejsem jistá a dělám chyby,jenže každý mu není shůry dáno.~Rv Z instruktora jsem nervní a vyklepaná,pořád po mě řve,vytýká mi každou chybičku,nemůžu mu nic říct a ani se na nic zeptat,protože přece už mám dávno vše vedět.!~5~

Při jízdách jsem se nemohla soustředit a vůbec nic prostě. A dneska to byla poslední kapka už jsem to jeho chování nevydržela. Je TAK DĚSNĚ URYPANÝ A POŘÁD MI SRÁŽÍ SEBEVĚDOMÍ.~n~ Dost do mě mlel s tím proč tak dlouho čekám na křižovatce,ale když jedou auta mám se snad zabít ?!~a~ Už se to nedalo vydržet tak jsem mu na to odpověděla A CO DĚLÁM.. v tom momentě BOUCHL PĚSTÍ O PALUBNÍ DESKU A ZAČAL ŘVÁT:CO SI MYSLÍM A JESTLI NEVÍŠ KDO JÁ JSEM A ŽE NESNÁŠÍ DRZOST OD LIDÍ JAKO JSEM JÁ.

~n~~n~Toto byla poslední kapka.Dnes došlo k tomu incidentu a rozhodla jsem se tedy jízdy nepřiplácet,nikam byhc se sním neposunula. Co si o tom chování myslíte?..Bylo jeho hrubého a arogantního chování samozřejmě více.

Mám si u něj připlatit jízdy a zkusit to?
    Mám to sním vydržet az do zkoušek?~a~~Rv Pište názory.

Vloženo 28. srpna 2014 (19:53) uživatelem lenule ( ) z IP adresy 77.48.XX.XX
    • Od: JackMill ( ) RE: Šílené chování instruktora v autoškole
      Dobrý den,

spíše určitě zvažte změnu AŠ. Problém těchto "podnikatelů" co provozují AŠ je často ten, že jednoduše nemají slušné vychování a ani vhodné "pedagogické" schopnosti pro tuto oblast. Základem je, že Vy jste zákazník a s Vámi má být jednáno slušně a v souladu s dobrými mravy.

Z právního hlediska je však problematika poskytování nekvalitních služeb v AŠ obtížně prokazatelná a posuzovatelná - tím samozřejmě i problematika případného odstoupení od smlouvy, prosazovnání finančních refundačních nároků, až po případné žaloby (v teoretické úvaze). (To jen btw).

Doporučuji jako základní kritérium pro výběr AŠ považovat dobré reference a doporučení. (V případě AŠ nedoporučuji se řídit kritériem nejbližší lokace či nejnižší ceny).

Ať už se rozhodnete jakkoli, mějte na paměti, že za své peníze chtějte jen kvalitní služby.

Hezký den

JM

Vloženo 29. srpna 2014 (14:48) uživatelem JackMill ( ) z IP adresy 194.228.XX.XXX
    • Od: Lucie ( ) RE: Šílené chování instruktora v autoškole
      Přesně tento problém jsem měla v AŠ jak jsem začínala, arogantní, nervní učitel. Po třetí jízdě jsem odešla do jiné AŠ a super!Co ti poradit bohužel nevím, možná bych přestoupila už dřív. Kdybych zůstala u toho prvního, tak papíry do dneška nemám. Přestup mě stál 1300, ale nelituju! :)

Vloženo 29. srpna 2014 (11:40) uživatelem Lucie ( ) z IP adresy 217.66.XXX.XXX
      • Od: lenule ( ) RE: RE: Šílené chování instruktora v autoškole
        jj už to mám v plánu ten přestup.Ale bojím se toho dost.

Vloženo 29. srpna 2014 (14:14) uživatelem lenule ( ) z IP adresy 77.48.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Šílené chování instruktora v autoškole v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.