učitel autoškoly-oprávnění

• Od: jinina ( ) učitel autoškoly-oprávnění
    Velice ráda bych dělala učitele autoškoly, je to můj sen. Již druhým rokem pročítám, co obnáší úplný kurz a zkoušky pro zjískání tohoto oprávnění. Mám ale velký strach se na tento kurz přihlásit, protože představa, že bych kurz zaplatila a pak neudělala zkoušky, je pro mne zdrcující. Čím víc se o to zajímám, tím víc mám pocit, že je skoro nemožné u zkoušek projít. Ale zase na druhou stranu...vždyť to udělali jiní....Dá mi zde nějaká dobrá duše nějaké info, které by mi pomohlo v rozhodování?

Vloženo 20. listopadu 2011 (13:47) uživatelem jinina ( ) z IP adresy 188.175.XXX.XXX
    • Od: janulinek22 ( ) RE: učitel autoškoly-oprávnění
      Dobrý den, taky to chci dělat, šíleně ráda řídím, dokonce i nynější povolání mám jako řidička, ale chtěla bych vyzkoušet instruktorku autoškoly. Nikde na vebu nevidím nějaké bližší info....asi bude opravdu nejlepší si zajít osobně do nejbližší autoškoly. Nebo Vy víte nějaké bližší info?? Děkuji za odpověď...Jana

Vloženo 28. listopadu 2011 (14:15) uživatelem janulinek22 ( ) z IP adresy 87.249.XXX.XXX
      • Od: Autoškola Dvůr Králové n.L. ( ) RE: RE: učitel autoškoly-oprávnění
        Musíte to stejně uskutečnit prostřednictvím autoškoly . Jsou sice kurzy které absolvujete jako přípravu na učitelské oprávnění , ale zatím jdete do něčeho a nevíte do čeho ( není myšleno ve zlém ) .
        Opravdu doporučuji vybrat pro Vás zajímavou autoškolu v okolí a jistě nějakou cestu najdete .

Vloženo 28. listopadu 2011 (15:55) uživatelem Autoškola Dvůr Králové n.L. ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
        Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
    • Od: Autoškola Dvůr Králové n.L. ( ) RE: učitel autoškoly-oprávnění
      Dohodněte se s nějakou autoškolou poblíž Vašeho bydliště , ta Vás připraví ke zkoušce a potřebné informace a studijní materiály Vám jistě zajistí.

Vloženo 20. listopadu 2011 (19:22) uživatelem Autoškola Dvůr Králové n.L. ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek učitel autoškoly-oprávnění v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.