Přechod k jiné autoškole

• Od: Nika Přechod k jiné autoškole
    Dobrý den

Můžu prosím přestoupit k jiné autoškole,když mi hradí řidičské oprávnění úřad práce?
    Jedná se o sk.C,CE.Teď dělám sk.C,mám hotovou zkoušku z techniky a test.Jízdu jsem neudělala a vůbec mi nevyhovuje ani instruktor(majitel)autoškoly ani komisař.Ráda bych si udělala zkoušku z jízdy C v jiném městě a pak buď celou sk.E nebo zase zkoušky na ni.Je to zvolená rekvalifikace,to znamená,že jsem si autoškolu vybrala sama.Bohužel jsem neměla šťastnou ruku.

Vloženo 3. ledna 2015 (18:36) uživatelem Nika z IP adresy 37.221.XXX.XX
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Přechod k jiné autoškole
      Dobrý den ,

to budete muset konzultovat na Úřadu práce , protože autoškola kterou jste si vybrala má již smlouvu s ÚP , jsou tam dány i termíny ukončení atd.

Vloženo 4. ledna 2015 (10:15) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Přechod k jiné autoškole v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.