RP na motocykl

• Od: Pavel ( ) RP na motocykl
    Dobry den,
    mam RP z roku 1990 skupiny B a A1 s harmonizacnim kodem 150. Zajimalo by mne, jake vsechny motocykly mohu ridit?
    Dekuji za odpoved

Vloženo 4. února 2015 (14:26) uživatelem Pavel ( ) z IP adresy 46.23.XX.XX
    • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: RP na motocykl
      motocykl do 50 cm3 ( s razenim ) , motocykl do 125 cm3 (automat/skutr)

Vloženo 4. února 2015 (21:08) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XX
      • Od: pavel ( ) RE: RE: RP na motocykl
        Dekuji za odpoved, jeste poddotaz, jak je to s trikolkami? Chci jednu koupit, ma obsah 1.6 a prodavajici tvrdi, ze na ni staci RP skupiny B.

Boom trike, motor VW Brouk - Boxer, obsah 1,6i

vna tomto webu:

Vloženo 5. února 2015 (08:29) uživatelem pavel ( ) z IP adresy 46.23.XX.XX
        • Od: autoškola novotný ( ) RE: RE: RE: RP na motocykl
          Prodávající Vám nelže: s Řidičským průkazem B můžete říidit i čtyřkolky a tříkolky! Nejsou to kategorie motocyklů!

Vloženo 5. února 2015 (13:08) uživatelem autoškola novotný ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
          • Od: pavel ( ) RE: RE: RE: RE: RP na motocykl
            A jake je tam tedy omezeni co se tyce kw nebo obsahu.

Vloženo 5. února 2015 (13:44) uživatelem pavel ( ) z IP adresy 46.23.XX.XX
            • Od: honza ( ) RE: RE: RE: RE: RE: RP na motocykl
              žádné omezení není - jako u osobního automobilu !
              Maximálně hmotnost (do 3,5t) - což se této tříkolky netýká .

Vloženo 5. února 2015 (13:52) uživatelem honza ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
              • Od: pavel ( ) RE: RE: RE: RE: RE: RE: RP na motocykl
                Cili jinak receno, trikolku mohu s RP B mit jakkoli obsahove silnou?
                A posledni dotaz, asi hloupy predni vidlice normalni nebo chopper, to asi nehraje roli, ze?

Vloženo 5. února 2015 (13:58) uživatelem pavel ( ) z IP adresy 46.23.XX.XX
                • Od: autoškola novotný ( ) RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RP na motocykl
                  Na první otázku jste si odpověděl správně- je to jedno!
                  A druhá je nesmyslná- kdo to vyŕabí ten to otypuje a ty díly tam musí být. Tuto tříkolku , kterou jste popisoval znám a vím , že je dělali v různých ůpravách.

Vloženo 5. února 2015 (14:56) uživatelem autoškola novotný ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
        • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: RP na motocykl
          když to prodejce tvrdí a ví že to tak nějak mají otipováno - proč ne .-)

Vloženo 5. února 2015 (11:29) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 46.13.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek RP na motocykl v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.