stopka v připojovacím pruhu?

• Od: zdenál stopka v připojovacím pruhu?
    Dobrý den, stará cesta z Mikulova končí za benzinkou připojením na rychlostní silnici Brno-Mikulov.Zde je umístěna "stopka". Pro jízdu přímo, směr Březí tomu rozumím. Pokud chci odbočit do Brna platí tato značka i pro mne? Nebo odbočení provedu přes připojovací pruh který tam předpokládám z toho důvodu je a "stopku" ignoruju/nedodržuju?
    Dost často tam za nedodržování "stopky" chrání a pomáhají, samozřejmě s finančním vyjádřením.
    Je to správně? Děkuju za vyjádření.

Vloženo 24. dubna 2015 (22:13) uživatelem zdenál z IP adresy 109.164.XXX.XX
    • Od: Petr Chvátal ( ) RE: stopka v připojovacím pruhu?
      Chrání a pomáhají správně. STOPKA platí pro všechny. Připojovací pruh na tom přece nemůže nic změnit!

Vloženo 4. května 2015 (13:42) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 37.48.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz
      • Od: dave RE: RE: stopka v připojovacím pruhu?
        A smysl?

Vloženo 2. října 2017 (08:07) uživatelem dave z IP adresy 37.48.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek stopka v připojovacím pruhu? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.