Nabourani

• Od: Cryptus ( ) Nabourani
    Dobry den, chci se zeptat, kdyz mi "chcipne" auto v krizovatce (ja zabocuji z hlavni do leva), pomalu zastavuji, abych dal na dvojku. Na dvojce mi to jelo stale rychle ,tak jsem pridal brzdu a zdechlo mi to, ridic za mnou, ikdyz jsem jel skoro na jednicku do me naboural, me to prislo jako, ze ten ridic nedodrzel vzdalenost, nebo? Vrta mi to hlavou. S ridicem za mnou jsme se domluvili bez pomoci policie.

Vloženo 8. července 2015 (00:05) uživatelem Cryptus ( ) z IP adresy 93.185.X.XX
    • Od: cryptus ( ) RE: Nabourani
      Chci doplnit, ze "stale rychle" mi to prislo na danou situaci, kde stalo jeste auto, ktere cekalo, az projedu, vozovka nebyla z meho uhlu dostacujici, proto jsem zpomaloval vic ,abych situaci zvladl (nezvladl :d).

Vloženo 8. července 2015 (00:14) uživatelem cryptus ( ) z IP adresy 93.185.X.XX
      • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: Nabourani
        §19 vzdalenost mezi vozidly

Vloženo 8. července 2015 (10:28) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX
        • Od: autoskola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: Nabourani
          Řidič vozidla jedoucí za jiným vozidlem musí ponechat za ním dostatečnou bezpečnostní vzdálenost, aby se mohl vyhnout srážce v případě náhlého snížení rychlosti nebo náhlého zastavení vozidla, které jede před ním.

Vloženo 8. července 2015 (10:30) uživatelem autoskola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX
          • Od: cryptus ( ) RE: RE: RE: RE: Nabourani
            Dekuji za odpoved.

Vloženo 8. července 2015 (12:13) uživatelem cryptus ( ) z IP adresy 93.185.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Nabourani v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.