Prosba o informaci

• Od: Jirina Urednickova ( ) Prosba o informaci
    Dobry den !
    Mam platny ridicsky prukaz vystaveny v Calgary, Alberta, Canada.Tento mi vyprsi v listopadu pristiho roku ( 2016).
    Rada bych obesla nutnost letet do Calgary ku jeho obnoveni.
    Existuje nejaka moznost ziskat cesky/EU ridicak, aniz je treba absolvovat cely kurz ?

Vloženo 5. října 2015 (18:44) uživatelem Jirina Urednickova ( ) z IP adresy 95.82.XXX.XXX
    • Od: Rokba ( ) RE: Prosba o informaci
      Legálně ne. S řidičáky ze zemí mimo EU je problém, většinou se zde neuznávají. Konkrétní informaci jak je to s uznáním vašeho průkazu vám podá každý odbor dopravy. A pozor, ani na kanadský ŘP tu nelze jezdit déle než půl roku jako turista, takže letět do Kanady pro nový není řešení.

Vloženo 7. října 2015 (08:12) uživatelem Rokba ( ) z IP adresy 85.71.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Prosba o informaci v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.