Autoškola Mráz František

• Od: Gynger Autoškola Mráz František
    Já osobně bych Františka Mráze nedoporučovala. Je velmi nesympatický. Hodiny autoškoly mi tak zprotivil, že jsem jezdit už nechtěla. Místo klidného jednání jen řval, nadával a neustále ponižoval mojí osobu. Absolutně mě nic nenaučil a to bych u něj měla za 5 jízd končit a neuměla jsem couvat ani parkovat. Odešla jsem k panu Němcovi a nemohu si vynachválit. Úplně jiné jednání, jízdy mě zas začali bavit a za tu 1000kč si připlatit to opravdu stojí.

Vloženo 15. prosince 2015 (11:28) uživatelem Gynger z IP adresy 192.168.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola Mráz František v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.