Vodičak na motorku

• Od: Zuzana ( ) Vodičak na motorku
    Dobrý deň,
    Chcela by som si spraviť vodičak na motorku v ČR. Zamestnaná som v ČR od 1.10. 2014.
    Aké podmienky musím spĺňať? Dočítala som sa, že musím mať prechodný pobyt min pol roka v Čechách. Platí to ešte, alebo stačí doložiť pracovnú zmluvu? Budem mať potom vodičský na auto, ktorý som si robila v roku 2008 na Slovensku a plus druhy na motorku?

Vloženo 25. ledna 2016 (10:48) uživatelem Zuzana ( ) z IP adresy 151.236.XXX.XXX
    • Od: autoŠkola neumann dvůr králové ( ) RE: Vodičak na motorku
      Dobrý den , pobyt na území ČR budete prokazovat dokladem prokazujícím obvyklé bydliště , nebo návrh jiného důkazního prostředku k jeho prokázání ( pracovní smlouva ).
      ( Obvyklý pobyt min. 185 dní ). Pokud nemáte tedy vydán ČR řidičák , asi je jednoduší si nechat změnit na ČR a pak Vám dopíšou motocykl . Tak jako tak budete mít jen jeden řidičský průkaz kde bude po Vaší úspěšné zkoušce A motocykl ,B osobní automobil , je už pak jedno jestli ČR nebo Slovenský řidičák .

Vloženo 25. ledna 2016 (20:30) uživatelem autoŠkola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 93.99.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Vodičak na motorku v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.