Zkoušky A2+B

• Od: Lucie Zkoušky A2+B
    Dobrý den, dělám autoškolu na skupinu A2+B už budu mít posledních pár jízd. S autem problém nemám, ale učitel na motorku mě trošku znervozňuje způsobem že jsem na motorku drobná a že zkoušku nezvládnu i přesto že jiný učitel tvrdí že mi to jde. Problém je v tom, že učitel který se mnou nemá problém má momentálně zdravotní indispozici a nemůže jezdit se mnou. Tzn že ke zkoušce se mnou půjde pravděpodobně ten druhý učitel. Z tohoto důvodu se ptám jestli, pokud bych zvládla písemné zkoušky a jízdu autem, zda bych dostala řidičák i když bych nezvládla tu motorku. Nechci to vzdávat a zkoušky na min. motorku zkusit chci.

Vloženo 2. srpna 2016 (21:22) uživatelem Lucie z IP adresy 37.188.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zkoušky A2+B v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.